dr n. med. Anna Luty-Frąckiewicz

Wenerolog, Dermatolog

Pani doktor, jest nie tylko miłą i uprzejmą osobą, ale znakomitym specjalistą. Niejednokrotnie pomogła zarówno mnie jak i moim dzieciom. Bardzo trafne leczenie. Jeden z najlepszych dermatologów jakich poznałam. Bardzo polecam.

Pani doktor, jest nie tylko miłą i uprzejmą osobą, ale znakomitym specjalistą. Niejednokrotnie pomogła zarówno mnie jak i moim dzieciom. Bardzo trafne leczenie. Jeden z najlepszych dermatologów jakich poznałam. Bardzo polecam.

Dobre podejscie do pacjenta. Zawsze uprzejma. Zawsze przyjmie na wizyte, nawet, gdy ma juz bardzo duzo zarejestrowanych pacjentow

Jestem w 100% zadowolony z wizyty. W razie jakichkolwiek przyszłych problemów dermatologicznych na pewno zgłoszę się do tej Pani. W moim odczuciu to jednocześnie dobry i doświadczony fachowiec, jak i skromny, cierpliwy i życzliwy człowiek.

Pani doktor,o profesjonalnym podejściu do pacjenta.Miła,dokładna szczegółowo podchodzi do pacjenta.Szczerze polecam.

Przemiła pani doktor, poświęciła mi prawie godzinę! wyjaśniajac wyczerpujaco wszystko o co pytałam. Widac, że jest na bieżąco... Polecam bardzo.

Polecam bardzo.

Naprawdę fachowa konsultacja - polecam bardzo goraco

Naprawdę fachowa konsultacja - polecam bardzo goraco

Polecam z pełnym przekonaniem Panią dr Annę Luty-Frąckiewicz. Byłam z dolegliwością dermatologiczną. Podejście do pacjenta profesjonalne, oprócz sprawy z którą przyszłam, zdiagnozowana dodatkowa jedna rzecz, odrazu reakcja i krótki zabieg. Bardzo rzeczowo i komunikatywnie przekazane ważne informacje. Do tego sympatyczna, ciepła osoba - POLECAM ja napewno zapisuję sobie jako lekarza do którego w potrzebie będę wracać. Cena do jakości obsługi bardzo uczciwa.