Lekarze Koziegłowy

dr Adam Puszczewicz

Żarecka 64 a
42-350 Koziegłowy

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie, bezboleśnie, przyjaźnie. Pan doktor przyjął mnie nawet w przeddzień wigilii, z nagłym przypadkiem. Nie każdy lekarz potrafi poświęcić się dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Aleksander Koch

NZOZ Centrum Medyczne Pro Familia
Osiedle Leśne 7 F
62-028 Koziegłowy

Kompetentny lekarz. Uprzejmy. Rozwiewający wątpliwości rodziców. Super porozumiał się z 6 latkiem - wielu lekarzom brakuje tej umiejętności.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Bożena Kopyciak-Kuzior

42-350 Koziegłowy

Pani Doktor jest osobą miłą i znającą się na swoim fachu. Dzięki Niej moje dziecko jest zdrowe. Polecam wykorzystać Jej wiedzę w zakresie pediatrii. Ojciec.

lekarz Piotr Szabłowski

NZOZ Komed
ulica Piaskowa 1
62-028 Koziegłowy

Przyjazny, godny zaufania , profesjonalny. Miałam zabieg 5 dni temu i bardzo cieszę się, że własnie tego lekarza wybrałam

Anna Rok-Kciuk

Lekarz rodzinny

ul. 3 Maja 25, Koziegłowy
42-350 Koziegłowy

Wielokrotnie byłam z dziećmi u tego lekarza i za każdym razem przepisał odpowiednie leki i wyprowadził dzieci z chorób.Polecam bardzo tego lekarza

lekarz Natalia Więcek-Skowrońska

Poradnia ProFamilia
os. Leśne 7 F
62-028 Koziegłowy

Wspaniała pani doktor konkretna pełna fachowość ,cierpliwie odpowiada na nurtujące pytania .Do tego życzliwość i uśmiech ☺
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Anna Malewska-Woźniak

Zespoł Lekarza Rodzinnego "Pro Familia"
ulica Poznańska 37
62-028 Koziegłowy

Przede wszystkim pragnę bardzo podziękować za serdeczność, podejście do pacjenta i gotowość do poświęcenia swojego czasu. Pani Doktor to zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam przyjemność się kontaktować.
Opinia dodana przez: M

lekarz Krzysztof Pilarski

Pulmonolog, Internista

42-350 Koziegłowy

Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem Pana Doktora do mnie jako do pacjentki. Chęć pomocy medycznej i empatia na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Andrzej Rumiński

Internista, Lekarz rodzinny

42-350 Koziegłowy

Taki lekarz to skarb. Leczy się u niego cała nasza rodzina. Zawsze dokładny, wszystko wyjaśni. Cierpliwy, sympatyczny, naprawdę szczerze polecam.

lekarz Adriana Chełminiak

Neurolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne OMEGA
ul. Kanałowa 2 B
62-028 Koziegłowy

Do Pani doktor trafiłam na oddziale neurologicznym w szpitalu. Nie będę wypowiadała się na temat wiedzy i kompetencji twardych Pani doktor, ponieważ, nie jestem specjalistą i nie mnie to ocenić. Jednak jeśli chodzi o kontakt z pacjentem i kompetencje miękkie, mogę jedynie powiedzieć, że generalnie Pani doktor jest uprzejma. Natomiast jeśli chodzi o opiekę - niestety straciła kompletnie moje zaufanie po tym, jak po zdiagnozowaniu u mnie SM, nie otrzymałam ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Alicja Spława-Neyman

os. Leśne 3 B/3
62-028 Koziegłowy

Pani Doktor jest najlepszym stomatologiem z jakim miałam do czynienia. Profesjonalne podejście, delikatność, dbałość o komfort pacjenta. Wypełnienia trzymają się latami (u poprzednich lekarzy wypadały regularnie). Wszystkie zabiegi całkowicie bezbolesne (także leczenie kanałowe oraz usuwanie)oraz bez żadnych komplikacji. Stanowczo polecam!!!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Elżbieta Pałęga

ul. Woźnicka 63
42-350 Koziegłowy

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Doktor Elżbiete Pałęga i klinikę Neoeldent z przemiłym personelem. Dzięki Pani Doktor wierzę , że moje marzenie o normalnym funkcjonowaniu i pięknym uśmiechu już niedługo się spełni. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i bez wahania polecam wysokiej klasy specjalistę. Już teraz dziękuję Pani Doktor i wierzę, że z końcowego efektu będę tak zadowolony jak z dotychczasowej współpracy.
Opinia dodana przez: Arek

lekarz Bernard Rajczyk

NZOZ ''''VITA-MED"
plac Moniuszki 5
42-295 Koziegłowy

Po wizycie na oddziale kierowanym przez doktora stwierdzam iż poziom diagnostyki pozostawia wiele do życzenia, ponieważ Pan doktor postawił diagnozę onkologiczną bez wyników histopatologii wprowadzając mnie w niewyobrażalną traumę.Po całkowitej diagnostyce w innym miejscu diagnoza Pana doktora nie znalazła potwierdzenia.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Agata Jadowska

42-350 Koziegłowy

Znam Panią Doktor od kiedy jako dziecko leczyła mnie, doświadczony lekarz, trafne diagnozy, zawsze pomocna. Bardzo polecam Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Andrzej Wolański

42-350 Koziegłowy

Nie wiem skąd u ludzi jest taka niechęć do Pana doktora ale ale jeśli chodzi o moją opinię to myślę jak '' Kuba Bogu tak pan Bóg Kubie '' i to jeśli chodzi o wypowiedzi wcześniejszych pacjentów, może nie jestem obiektywny ale odkąd mieszkamy i chodzimy tutaj do przychodni to od samego początku pan doktor jest super nawet dzieciaki nasze go bardzo lubią. Jest dobry w swoim fachu i bardzo ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Roman Walo