Gabinet stomatologiczny Dr Baron oferuje pełną gamę usług stomatologicznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Pacjentów, korzystając z najnowocześniejszej technologii i materiałów. Nasi specjaliści w oparciu o doświadczenie i bogatą wiedzę medyczną zapewniają kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym europejskim poziomie. Klinika specjalizuje się w stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, implantologii, endodoncji, protetyce i diagnostyce oraz leczeniu stawu skroniowo-żuchwowego.

Pani doktor wyleczyła mi 3 zęby 6 miesięcy temu. Jeden z nich non stop bolał więc umówiłam się na reklamację. Na kilka dni przed reklamacją na którą czekałam 2 miesiące (ząb cały czas bolał) rozbolał mnie drugi leczony ząb. Bardzo mocno. U pani doktor dowiedziałam się, że trzeba leczyć kanałowo albo wyrwać, co mnie bardzo zdziwiło, bo była tam mała dziurka, a taraz, po leczeniu zrobiło się z tego kanałowe które kosztuje u niej 1800zł. Nie uwzględnia żadnej reklamacji, za wszystko trzeba zapłacić i nie poczuwa się do odpowiedzialności. uważa się za najmądrzejszą i ani myśli ponośić odpowiedzialnośći za źle wykonaną pracę. Pani Baron nie widzi w tym nic złego. Nigdy więcej takich nieumiejętnych utytułowanych stomatologów!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Udałam się do innego gabinetu - wymienionio mi dwa niechlujnie założone wypełnienia, nie było leczenia kanałowego a zęby przestały boleć i nie bolą od 3 miesięcy.....

chodzę tam od paru lat, nie będę się rozpisywała czy Dr jest miła czy nie bo chyba nie o to chodzi (chociaż jest bardzo miła) ale przede wszystkim jest bardzo dobrym i niestety drogim lekarzem, nigdy nie wypadła mi plomba, nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów z zębami które leczyła Pani Kowalska także polecam chociaż tanio nie jest, minimalny koszt wizyty 170 zł (pare lat temu było jeszcze 140) nad czym ubolewam, ściaganie kamienia 240/250zł ale mam nadzieję, że płacę za jakość, dodatkowo miałam usunięte ósemki i Dr doradziła mi żebym zrobiła to NFZ bo po co płacić 400 zł za usunięcie 1! zęba tyle, a miałam do usunięcia 2, cenię sobie jej rady i ufam jej bo niestety miałam styczność z wieloma oszustami dodatkowo Dr leczy też moje zęby "wyleczone" u innych dentystów np leczenie kanałowe które zostało zrobione do połowy (wypełniony kanał do połowy)co wcześniej zostało potwierdzone zdjęciem panoramicznym także tłumaczy leczenie, pokazuje na zdjęciu, nic nie wymyśla,aby naciągnąć pacjentów

Usługi na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalna, szybka i co najważniejsze skuteczna pomoc. Miła i uprzejma obsługa całego personelu. Szeroki zakres usług, nowy sprzęt, doskonały kontakt z pacjentem. Gorąco polecam!

Po pierwsze to strasznie drogo - gdzie indziej można w lepszej jakości wyleczyć zęby za 50% tego co u tej dentystki !!! Po drugie - wszystkie leczone zęby bolały przez kilka dni po leczeniu i trzeba było robić leczenie kanałowe za kilka tysięcy złotych. Nie polecam.

Bardzo dobry gabinet. Godny polecenia!!! Maja najlepsze materiały (czytałem o tym w necie). Lekarze super przygotowani. Personel - takiego gdzie indziej szukać ze świecą

Pani Doktor jest miła , spokojna , uprzejma i kompetentna a jej personel starannie dobrany i bardzo miły . Miałem kilka wizyt a każda odbyła się w sposób który uzasadniał nie najniższy koszt usługi . Zdecydowanie polecam (-:

Zrobiłam u Pani doktor dwa zęby 2 tygodnie temu. Jeden z nich non stop, mimo wszystko bolał więc umówiłam się na reklamację. U pani doktor dowiedziałam się, że trzeba leczyć kanałowo, co mnie bardzo zdziwiło, ponieważ wcześniej była tam mała dziurka, a taraz, po 2 tygodniach zrobiło się z tego kanałowe które kosztuje u niej 1200zł. Nie uwzględnia żadnej reklamacji, za wszystko trzeba zapłacić i nie poczuwa się do odpowiedzialności za źle wykonaną pracę. Pani Baron nie widzi w tym nic złego. Więcej takich nieumiejętnych utytułowanych stomatologów!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Doktor najpierw zrobiła dokłdny przegląd a potem zaproponowała mi plan leczenia. Ja miałem swój pomysł, co do dat i długości wizyt, który Pani Doktor zaakceptowała. Przedstawiła mi też różne rozwiązania, tłumaczac mi zalety i wady. Polecam! Dalej się boję (trochę) dentysty ale do tej Pani i do tego gabinetu wracam z ochotą (bardzo dobry personel!!!!)

Drogo ale 100% satysfakcji. Byłem jakieś pięć razy w tym gabinecie, zdecydowanie polecam.

Pani Doktor zebrała szczegółowy wywiad, ktrego nie chciałam udzielić, lecz wytłumaczyla mi, że to po to, by ew. leki się nie wykluczały. Wyleczyła mi zęba, którego inny stomatolog chciał usunąć i zrobić mi mostek. Odbudowała go tak,że nie wierzę, że aż tak można. Do tego miła, konkretna. POLECAM!!!