Anna Markowska

Nie polecam. Miałam tyle nadziei, że ta lekarka, pracująca w szpitalu mnie zoperuje. Mam mięśniaki, a ona nawet dobrze nie potrafiła zobaczyć ich w badaniu, podobnie jak inny lekarz z tego szpitala. Ostatecznie z polecenia trafiłam do HCP na świetną lekarkę dr Wiese.

Kompletna ignorantka. Mam 6 cm mięśniaka i nawet go nie widziała na usg. Trzymajcie się na odległość.

Bardzo mi przykro, ale mam wrażenie,że ta pani doktor czy nawet profesor nie zna się na ciąży. Nie potrafiła mi wytłumaczyć jakie zagrożenia stanowi moja cukrzyca w ciąży, jakie badania dodatkowo muszę wykonać.