lekarz Anna Mazurkiewicz

Bardzo polecam panią doktor! Bada dziecko dokładnie, wyjaśnia co się z dzieckiem dzieje, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Jest miła i kompetentna. Unika przepisywania antybiotyków, chyba, że jest to absolutnie konieczne. Jest raczej zwolenniczką domowych sposobów leczenia, jedynie wspieranych lekami (nam pani doktor nie przepisuje antybiotyków ani drogich leków antybiotyków, dlatego dziwię się, że czytałam o tym w komentarzach, ale każdy ma prawo do własnego zdania), a przede wszystkim tych leków zwykle jest naprawdę niewiele. Jeszcze raz polecam :)

sprawia wrażenie surowej i taka jest troszkę "apodyktyczna" jako lekarz natomiast rzetelnie bada dziecko, diagnozuje odpowiada na wszystkie pytania i uwazam ze pod tym wzgledem jest kompetentna. Jedyny mius jak dla mnie to to że lubi odz razu leczyć antybiotykami

bardzo trafna diagnoza u mojego dziecka,fachowość i wspaniałe podejście do dziecka

Lekarz który niechce bardzo dawac zwolniej i przepisuje bardzo drogie leki chcoc mozna by było kupic tansze, które by pomogły