dr n. med. Anna Michalik

2,6
2,9
2,6
2,5

Po zakończeniu leczenia przeżyłam lekki szok:( nie wiem po co nosić aparat tyle miesięcy jak po jego ściągnięciu Pani Anna nie nakleja ani drucika od środka ani nie daje płytki retencyjnej!!! Każdy chyba wie, że niezabezpieczone zęby wrócą do stanu poprzedniego:( trochę dziwne leczyć się u jednego lekarza a potem szukać kolejnego aby zabezpieczył to co leczył inny:( Dlaczego leczenie nie może być po prostu kompleksowe??? Leczenie nie kończy się na ściągnięciu aparatu!!!

Nie polecam. Po kilku latach od zdjęcia aparatu zaczynam kolejne leczenie. Wada nie została skorygowana, tylko zamaskowana, zęby się wykrzywiły pomimo stosowania się do zaleceń. Szkoda wydanych pieniędzy i straconego czasu. Znam innego pacjenta, który również po "leczeniu" u dr zakładał aparat drugi raz.

Kontakt z pacjentem skąpy i powierzchowny, , pacjent w bardzo lakoniczny sposób informowany o przebiegu całego procesu diagnostyczno-terapeutycznego, o wyjaśnieniu jakichkolwiek wątpliwości nie ma mowy. W moim przypadku skorygowana wada, ale bez oszałamiających efektów, (mimo dużych nakładów finansowych, cierpliwości i sumiennego stosowania się do zaleceń), po kilku latach potrzeba kolejnego leczenia, które jest skutkiem wcześniejszego przeoczenia i zaniedbania. Wielki żal i rozczarowanie i duże problemy ze zgryzem.

Pani Doktor za mało czasu poświęca czasu na rozmowę z pacjentem i tłumaczenie metody leczenia.Sadziłam , że efekty leczenia będą bardziej widoczne.

Panią doktor polecili nam znajomi moich rodziców, połowa moich koleżanek do niej chodzi i może swego czasu była dobrym lekarzem, ale trzeba wiedzieć kiedy skończyć! Leczę się już u tej Pani ponad 4 lata z czego ponad 2 lata nosiłam aparat ortodontyczne. I jestem zawiedziona efektem, rozumiem, że może nie jest to z winny Pani doktor, ale zdecydowanie nie tłumaczyła wszystkiego jak powinno wyglądać, średnio wizyta po za zakładaniem i zdejmowaniem aparatu trwa 3 minuty max 5. I nie odpowiada na żadne pytania! Za pieniądze które zostawiłam u niej mogłabym śmiało leczyć się u każdego innego z specjalisty z tej dziedziny na śląsku, strasznie żałuję wyboru.. mam nadzieję, że nie będę miała skutków takich jak opisane wcześniej.. Ale zdecydowanie odradzam, może to wiek, szanuję starszych ludzi, ale wydaje mi się że ta Pani jest już zmęczona swoją pracą i przez to wykonuje ją byle jak. Odradzam zdecydowanie!

SSuper, lekarz godny zaufania, pyłam pacjentką prze ok 5 lat i byłam bardzo zadowlona z usług.

Pełny profesjonalizm.Wyciągnięcie zatrzymanego kła trwało 3 lata ale teraz mam go w górnym łuku zębów

Pełny profesjonalizm.Wyciągnięcie zatrzymanego kła trwało
3 lata ale teraz mam go w górnym łuku zębów

Zdecydowanie odradzam tą "lekarkę". Ludzie trzymajcie się jak najdalej od Niej jeśli chcecie zachować ZDROWE zęby. Lekarka wyprostowała mi pięknie zęby ale ich nie potrafiła ZA NIC W ŚWIECIE unieruchomić po zdjęciu aparatu, co skończyło się UBYTKIEM KOŚCI i rozchwianiem przednich zębów. To co przeżyłam przez tą osobę to był prawdziwy horror. Zostawcie sobie zdrowe i krzywe zęby i się cieszcie życiem i normalnym funkcjonowaniem, nie będziecie mieli problemów z jedzeniem: gryzieniem i żuciem. A TĄ PSEUDOSPECJALISTKĘ bez wyobraźni omijajcie szerokim łukiem.

Niestety Pani ortodonta nie podeszla kompleksowo do problemu. "Wyprostowala" w moim przypadku problemy gornej szczeki. Ale powinna do niej dorownac i dolna. nie zrobila tego (nawet nie wspomniala, ze nalezalo by). Minelo trzy lata od leczenia i dentysta uswiadomil mi, ze gorne zeby nie maja wsparcia na dolnych i grozi mi paradontoza! poza tym gorne zeby zaczynaja sie wykrzywiac (tym razem w przeciwna strone). Lekarz doraznie dobry, ale ortodonta powinien byc dalekowzroczny i przewidziec dlugotrwale efekty swojej pracy. Teraz moge zaczynac od poczatku leczenie ortodontyczne.

Teraz moge zaczynac od poczatku leczenie ortodontyczne.

Zdecydowanie polecam! W moim przypadku Pani Doktor Michalik dokonała leczenia,które innych przerosło i w dodatku naprawiła błędy poprzednich lekarzy(w teorii wydaje się to niemożliwe,a w praktyce widać wystarczy "jedynie" wiedza i doświadczenie).Leczenie było dość kosztowne ale i tak o 1/3 tańsze niż w Warszawie.

Zdecydowanie polecam!