Bardzo miła i kontaktowa pani doktor. Prowadzi nasze dziecko od kilku lat i ogólnie jesteśmy zadowoleni.

Nie żebym się czepiał. Bo szukam dobrego neurologa. I być może ta pani jest dobrym neurologiem. Ale z 26 opinii aż połowa to zapytania o kontakt, czyli nic nie mają wspólnego z opinią na temat pani Doktor (a punkciki zostają :/)

Prosze o numer kontaktowy do pani doktor na ulicy Andersa. Bardzo pilna sprawa 8-latka po wypadku samochodowym. Prosze wysłać na adres marikab23b@interia.eu Z góry serdecznie dziękuję

Z góry serdecznie dziękuję

Bardzo proszę o aktualny kontakt do Pani doktor Minkner na szyszunia20@interia.pl- ponieważ nie mogę się na ten numer dodzwonić. Mam 6-miesięcznego synka z chorą rączką a na nfz termin dopiero na koniec roku.Sprawa jest bardzo pilna.

Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Na wizytę z dzieckiem poświęciła 45min. Dla tych którzy szukaja kontaktu: dzwonić tylko w poniedziałki po 19. 600358672

Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia.

Jeśli może ktoś podać aktualny nr do Pani doktor, bardzo proszę, widzę że opinie o niej są jak najbardziej pozytywne, i chciałabym skorzystać z jej porady odnośnie 2,5 letniego synka, mail: olekpawlo@wp.pl

bardzo sympatyczna pani, ma wspaniałe podejście do dzieci, bawi się z nimi, a one niczego się nie boją, dzięki temu można je dokładnie zbadać. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco. Byłam u Niej z czteromiesięcznym dzieckiem i bardzo się bałam, co wyniknie, jednak zostałam uspokojona a wszystkie moje obawy zniknęły. Byłam prywatnie, ponieważ publicznie czekałabym pół roku na wizytę, a w przypadku tak małego dziecka każdy miesiąc to duży krok w rozwoju. Polecam serdecznie

Bardzo proszę o aktualny numer telefonu do Pani doktor. Podany na stronie nie odpowiada. Sprawa pilna. Córka 7 tygodniowa potrzebuje pilnie konsultacji. anecia2101@wp.pl

Proszę o nr prywatny do Pani doktor bo podany na stronie nie odpowiada mój e-mail siboo@op.pl z góry dziękuję. Byłam u Pani doktor 2 lata temu z synkiem i jestem bardzo zadowolona i dlatego zależy mi na wizycie dla córeczki.

Witam czy ktoś z państwa mógł by mi podać do pani dr.Minkner. na e-maila: Monikakraj30@wp.pl była bym wdzięczna bardzo

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Częstochowa"?

ul. Dekabrystów 40, III piętro, lok 5
Amikus