Anna Miziniak

Ortodonta

Bardzo polecam. Mam aparat założony rok temu. Leczenie daje efekty. Miła atmosfera, konkrety i rzeczowe informacje.

Bardzo polecam Panią Doktor. Kompetentna, rzeczowa i miła. Widać, że to lekarz z powołaniem do swojej pracy. Miałam aparat stały zdjęty rok temu. Efekt rewelacyjny.

Serdecznie polecam Panią doktor. Super podejście do pacjenta, bardzo życzliwa, sumienna. Dobry specjalista w swojej dziedzinie. Wie jak leczyć i dąży do osiągnięcia jak najlepszego efektu przy jak najmniejszym uszczerbku dla pacjenta. Efekty leczenia u Pani doktor są wyśmienite. Jestem bardzo zadowolona:) Plecam i będę polecać:)

Pani doktor swobodnie formułuje wypowiedzi co do tego, na jak długi czas należy założyć aparat, po czym absolutnie nie udziela wyjaśnienia dlaczego okres ten ulega kilkakrotnemu przedłużeniu. Co więcej potrafi wezwać na wizytę tylko w celu poinformowania, że na następnej wizycie założy aparat - wyjątkowa nieodpowiedzialność i brak szacunku dla czyjegoś czasu. Asystentka pani doktor pomimo niskiego wzrostu ma wyjątkowe poczucie wyższości, odnosi się do mnie pryncypialnie, przedmiotowo, wyjątkowo nieuprzejmie. W gabinecie nieustannie włączony jest tvn.

Pani doktor jest niezwykle sympatyczna i kontaktowa - cecha bardzo rzadka u lekarzy. Omawia plan leczenia, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia wątpliwości. Koszty leczenia - umiarkowane.

Bardzo miła Pani Doktor, jak na razie jestem bardzo zadowolona choć jestem na początku leczenia ortodoncyjnego.