bez żenady jak to bywa czasem ludzkie podejście do człowieka, kto był ten wie duzo pisac ale dla mnie dobra pomoc

Za mała skala aby ocenić psycholog! Po 3 miesiącach moje dziecko stapło się zupełnie inne. Pani psycholog twierdzi, że to dzięki nam rodzicom, ale ja wiem, że to też dzięki pomocy psychologicznej tej pani. Polecam wszystkim, którzy już zwątpili w profesjonalizm polskich specjalistów.

Psychotesty były dla mnie zmorą, ale po przeprowadzeniu ich na Żubardzkiej już się ich nie boję. Zadecydowało o tym podejście pani robiącej psychotesty, wytłumaczenie na czym one polegają. To redukuje stres do niezbednego minimum, pod lekkim stresem lepiej podejmuję szybkie decyzje :)

Bardzo dobry kontakt, celna i szybka diagnoza bardzo fachowe podejście do klienta. Jesatem pozytywnie zaskoczony przedstawionymi mi propozycjami wyjścia z mojego kryzysu. Rozwiązania stosuję już od samego wyjścia z gabinetu to działa !!!!!! Kamil :)

Po wizycie u pani psycholog poczułam się znacznie lepiej, tak jak bym zrzuciła 20 kilogramów zbędnego balastu. Bardzo mi pomogła, polecam wszystkim którym wydaje się że ich problemy są nie do rozwiązania.

Szybka i fachowa pomoc w stresującej sytuacji, pełen profesjonalizm i życzliwość. Bardzo dobre podejście do ludzi z poważnymi problemami. Kiedyś do tej pani chodził moj brat i tez bardzo sobie chwalił.

Będę polecała wszystkim znajomym tego psychologa. Byłam na wizycie z ważnymi dla mnie sprawami i nie zawiodłam się. A chodziło o moje dziecko jeszcze nie narodzone i o moje lęki.

Najlepszy psycholog !!!!!! Nie tylko w łodzi, ale i w Polsce. Gorąco polecam :) Nie tylko do psychotestów ale i do psychoterapii.

Przesympatyczna osoba!!!Balsam na skołatane nerwy i problemy!!! A do tego fachowa w rozmowie i ma dużą wiedzę.

Szczerze polecam wizytę u Pani psycholog. Jest kompetentna, podchodzi ze zrozumieniem do wszystkich problemów, budzi zaufanie, co pozwala na otworzenie się.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Łódź"?

Gabinet psychoterapeutyczny Magdalena Gruda-Kiełbik
Daszyńskiego 7 m 22