lek. dent. Anna Mleczko

Najlepsza pod każdym względem...nic dodać..nic ująć.Lekarz z powołania z ogromnym sercem i wiedzą ..że wysyła do innego lekarza ale nie do byle kogo tylko do bardzo dobrego dentysty i jej znajomego to dobrze o niej świadczy że nie brnie w coś co mogłoby ewentualnie źle wyjs... tak na marginesie wiele dentystek tak robi są kobietami czyli bardziej delikatniejsze itp.Pani Ania jest cudownym lekarzem i zawsze przyjmnie jak sie cos dzieje ... no chyba ze jej nie ma w tarnowie to chyba normalne ale zawsze doradzi co uczynic dalej wiele razy mi pomogla nie tylko w zakresu stomatologii,inni lekarze powinni sie od niej uczyc wazne jest ze leczy bardzo dobrze zeby a nie kazdy jest doskonaly takie tam wyrywanie zeba to nic strasznego ze nie zawsze to zrobi ma tysiac innych zalet,aaa znieczulenias zawsze znieczuli jak ktos chce albo bedzie duzo robic chyba ze sa jakies przeciwskazania ku temu aby tego nie uczynic..a sa takie np .alergia na skladniki takowego znieczulenia ..to bardzo dobrze o niej swiadczy ze dmucha na zimno i przy tym zawsze jest rozsadna uwierzcie to jest bardzo duzy plus dla niej za to ze nie pochopnie znieczula jak wiekszosc lekarzy byle by klient zaplacil wiecej ona przeprowadza wywiad co tu duzo pisac zawsze ja bede bronil bo na nia nic nie m;)Anioł Anioł i tyle Lekarz jakch na świecie policzy sie na palcach jednej ręki ;)

Najlepsza dentystka w miescie,leczy tanio ale nie co tam tym idzie byle jak,zawsze da jakis gratis(plomba,czyszczenie kamienia,znieczulenie),traktuje ludzi jak czlowiek a nie jak lekarz,nie patrzy zeby sie dorobic tylko na to zeby obie strony byly zadowolone,nigdy! nie mialam problemow z zebami ktore Pani doktor leczyla,z reszta Ci ktorzy chcieli by zrobic reklamacje pewnie bylaby pozytywnie rozpatrzona,a Ci ktorzy pisza ze jest niekompetentna bo nie wyrywa zebow nie wazne czy mleczaki czy zeby stale niech sie pukna w glowe,nigdy nie poszlabym wyrwac zeba do kobiety , jeszcze takiej drobnej,do rwania zeba musi byc facet jak dab zeby poszlo szybko i sprawnie!

w zasadzie pani dr jest miła... chociaż dawniej jak pracowała jeszcze w przychodni i dopiero otwierała gabinet prywatny-miła więcej czasu dla pacjenta i dłużej przyjmowała. rzeczywiście pani dr nie wyrywa zębów-w trudnych przypadkach u dorosłych rozumiem, ze czasem potrzebny chirurg, ale u dzieci z mleczakiem nie powinno być problemu-a jednak jest... zgadzam się ze pani dr zawsze znajdzie dużo ubytków, nawet chce borowac mleczaki przednie u dzieci :) zła jest jeżeli chodzi się do innego dentysty, a do niej się przyjdzie sporadycznie. (bo np. nie ma dentysty do którego się chodzi). poszłam z dzieckiem 5 letnim - chciałam zapłacić za wizyte , ale pani dr wpisała w karte ze to była wizyta z NFZ wiec nie zapłaciłam-ale za zabawke która córka miała sobie wybrać-pani dr zażyczyła sobie 5 zł bo "nfz jej za to nie zwróci". 5 zł nie majątek, ale dziwne uczucie zostało...

Pani doktor pomimo mlodego wieku, moglaby byc wzorem kompetencji, grzecznosci dla wszystkich dentystow w Polsce.

Jeżeli chodzi o koszt wizyty to nie jest znów najtańsza, wprawdzie są droższe gabinety ale i tańsze niektóre usługi, a w niektórych - nawet i bezpłatne(np sam przeglad-p.Mleczko bierze 10 zł, nawet u dziecka). Jest problem u p.Ani z wyryaniem zębów, nawet u dzieci, często odsyła, albo żle wyrwie. Boi się również dawać znieczulenie-jak" ktos młody to wytrzyma". Troche denerwuje mnie również to że nie zapisuje na dana godzinę i trzeba czekać i czekać... Tzn formalnie są zapisy, ale to nic nie daje-przychodza ludzie zarejestrowani i nie-i p.dr przyjmuje wszystkich po kolei, nie patrząc czy ktoś zapiany czy nie.I to nie prawda ,że zawsze przyjmie- nawet będąc w domu np w weekend lub przed g 12 lub po 20- ktos z dzieckiem czy sam przyjmie z bolacy zebem - nie zawsze przyjmie(sporadycznie)-nie oiszę o sobie nawet, tylko o sąsiadach, którzy kilka razy mieli odmowę.W Krzyżu są jeszcze 3 gabinety prywatne gdzie dentyści mają gabinety w domu-i bez problemu przyjmuja w zasadzie o kazdej porze w ważnej sprawie.

Jest to wspaniała kobieta z klasą, miła uprzejma i bardzo sympatyczna, porozmawia z pacjętem. A co do jej roboty, mogę Panią Anie każdemu polecić. Nie mam co się bać jest bardzo delikatna. Wykonywanując zabieg to jest MISTRZOSTWO!, takiej operatywności i zwinności w rękach u żadnego stomatologa NIGDY! nie widziałam, w szczególności u takiej kobiety. Ma smykałke i lubi to robić, widać gołym okiem. Pełen profesjonalizm. Mogę spokojnie teraz mienić stomatologa (stary materiał się wyczerpał) mam nowego, zostaje przy Pani Ani ;) Jestem zachwycona! :D

Leczę się u Pani Doktor kilka lat. Bardzo profesjonalny lekarz, ma dobre podejście do pacjenta. Jedyne mankamenty, jakie dostrzegam: - Pani Doktor nie usuwa zębów - trzeba dodatkowo szukać innego stomatologa -protezy co prawda wykonuje, ale trzeba się często fatygować do pracowni odległej o dobre kilka km Generalnie polecam Panią doktor. Ja sama, mimo tych trudności, o których pisałam - w dalszym ciągu korzystam z usług Pani Ani

- Pani Doktor nie usuwa zębów - trzeba dodatkowo szukać innego stomatologa

Co tu wiele się rozpisywać.......najlepszy lekarz,człowiek o ogromnym sercu ...jak dobrze ze mamy takiego fachowca w Tarnowie.

pan ANonim ktory sie tak rozpisal to napewno konkurencja , pani Ania jest swietna dentystka i nie wierze , ze nie najtansza z miescie a co dopiero w okolicy , z wyrywaniem zebow kazda PANI stomatolog ma problem , zeby idzie sie zawsze wyrywac do poteznego faceta a nie delikatnej kobietki , z reszta nie ocenia sie dentysty po tym czy wyrywa zeby tylko jak je leczy.

Pani Ania to naprawde dobry stomatolog, , wielokrotnie zdarzało sie tak ze za wizytę nie wzięła pieniędzy ( ostatnim razem dostałam znieczulenie gratis a innym lakierowanie i czyszczenie ) wiec jak tu nie lubic takiego dentysty , ma dobrą i dokładną rekę

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnów"?

ulica Krasińskiego 6A

AMO-DENT