lekarz Anna Modrzewiecka

Okulista

Pani doktor bardzo uprzejma, dokładnie tłumaczy, co pacjentowi dolega. Poświęca dużo czasu na badanie. Byłam u niej kilka razy. Szczerze polecam.

W Gabinecie okulistycznym u Pani Anny Modrzewieckiej w Lublinie leczę się od dłuższego czasu. Z punktu widzenia pacjenta stwierdzam dużą fachowość i zaangażowanie w swojej pracy u Pani Doktor. Ja reprezentuje starsze pokolenie i polecam każdemu kto chce być dobrze leczony i uprzejmie traktowany. H.F.

H.F.

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Polecam

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Polecam

Bardzo mila pani doktor, zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba. Udziela bardzo konkretnych wyjaśnień.Szkoda że takich lekarzy jak ona jest niewielu.

super lekarz. uratowała mi oko. w przeciwieństwie do wielu lekarzy, którzy przez wiele lat robili na nim różne eksperymenty od razu zdiagnozowała chorobę i umiała mi pomóc. polecam zdecydowanie.

Pani doświadczona, może troszkę niedelikatna, ale raczej zna się na tym co robi...

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraśnik"?

Laser
Lublin, Leonarda 12