lekarz Anna Molińska-Bania

Internista, Reumatolog

1,1
1,1

Pani doktor spoźniła się do pracy 10 min opóźniając przyjęcie oczekujących już pacjentów, od początku wizyty była opryskliwa i niemiła. Miała problem z tym, że jak stwierdziła 'nie zna mnie'. Na nic tłumaczenia, że jestem nowa w przychodni i zdążyłam poznać tylko jednego doktora a potrzebuje pilnej konsultacji lekarskiej, ponieważ moja dolegliwość nie ustąpiła po poprzednich zaleceniach. Pani doktor osłuchała mnie, stwierdzając, że ona 'nie wie to daje antybiotyk'. Wręczyła mi receptę mówiąc dowidzenia. Nadmieniam, iż Pani doktor wystawiła zwolnienie lekarskie na cztery dni przy zaleceniu stosowania antybiotyku przez 7 ...

Nadmieniam, iż Pani doktor wystawiła zwolnienie lekarskie na cztery dni przy zaleceniu stosowania antybiotyku przez 7 dni i wyraźne sygnały o moim złym samopoczuciu. Dopiero po wielokrotnym zapytaniu jakie leki otrzymałam Pani doktor była łaskawa wspomnieć o zaleceniach ich stosowania.
Ta Pani nie powinna pracować z ludźmi.

Bardzo nieuprzejma lekarka. Odnosi się z wyższością do pacjenta. Na dzień dobry nieprzyjemne uwagi a potem sugestie o posiadaniu innych problemów niż zdrowotne. Najważniejszy w całej wizycie jest test na covid, a gdy wynik wyszedł negatywny, pani dr stwierdziła, że i tak go mam ale już za późno jest na test. Na koniec podsumowanie, że nie jestem ciężko chora, ale dostaje receptę z antybiotykiem.

Bardzo nie miła lekarka odzywa sie wyniosłym tonem do Pacjenta Czułam sie jakby nikt mnie nie słuchał na tej wizycie Pani Doktor mówi " rozbierz sie ! " ale jakim tonem czy tak sie odzywa do Pacjenta? Odradzam wizyt u tej Pani tacy lekarze nie powinni wgl być Człowiek płaci składki zdrowotne ale ja sie pytam na co i na kogo? Nie polecam

Bardzo nie miła lekarka odzywa sie wyniosłym tonem do Pacjenta
Czułam sie jakby nikt mnie nie słuchał na tej wizycie
Odradzam wizyt u tej Pani tacy lekarze nie powinni wgl być
Człowiek płaci składki zdrowotne ale ja sie pytam na co i na kogo?
Nie polecam

Bardzo nie przyjemna lekarka , mówi wyniosłym tonem wręcz rozkazującym Czułam sie na wizycie jakbym nie była słuchana przez Panią Doktor Każe sie robierać przy czym jakim tonem ona odzywa sie do Pacjentów... Takich lekarzy nie powinno być , człowiek płaci składki nfz ale ja sie pytam na co i na kogo? Kpina

Bardzo nie przyjemna lekarka , mówi wyniosłym tonem wręcz rozkazującym
Czułam sie na wizycie jakbym nie była słuchana przez Panią Doktor
Każe sie robierać przy czym jakim tonem ona odzywa sie do Pacjentów...
Kpina

Ta Pani powinna zostać zwolniona z pracy. Jak można odzywać się w taki sposób do pacjentów. Nie wywołuje pacjentów tylko dzwoni do nich żeby wejść do gabinetu. Ja komórkę miałam wyciszoną , ponieważ zawsze to robię wchodząc np. do lekarza czy urzędu i czekałam w poczekalni aż zostanę wywołana. W końcu drzwi się otworzyły i usłyszałam że moja wizyta już minęła gdyż się na nią nie wstawiłam. Z laską zostałam przyjęta , oczywiście nie słuchała co do niej mówię i stwierdziła że jestem zdrowa i po co przyszłam. Cud od wielu lat choruję na reumatologiczne zapalenie stawów. Odradzam wizyt.

Jestem po wizycie u tej pani. Była traumatyczna. Nieuprzejma. Nie słuchała co mam do powiedzenia. Patrzyła oceniająco i robiła przytyki sugerując że nie rozumiem co do mnie mówi. Zwracała się do mnie z wyższością a gdy zaczęłam protestować w odpowiedzi na insynuacje tej pani to usłyszałam: "jesteś nerwowa z wiadomego powodu".

Pani powiedziała, że jak się jest chorym to się leży w domu, a nie przychodzi do lekarza i, tu cytat, "zarazę roznosi". Mocno lekceważące podejście do pacjenta