lekarz Anna Molska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

dzięki Pani Molskiej moja córeczka dziś "słyszy mój szept i cały świat" - to usłyszałam od dr Molskiej przed zabiegiem - i miała rację. polecam.polecam.polecam.

Do doktor Molskiej trafiłam z moją 3,5 roczną córcią,4 miesiące temu,tak miłego,uprzejmego,a zarazem kompetentnego lekarza do tej pory nie spotkałam.Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci,zawsze znajdzie czas by porozmawiać z dzieckiem.Dzięki pani doktor moja córka wróciła do zdrowia.Dziękuje Pani Doktor

Zdecydowanie polecam Panią doktor, ma super podejście do dzieci, właściwą ocene choroby i jesli bede kiedys jeszcze musiał skorzystać z laryngologa , napewno do nie pójde

reweelacyjnna!!!!!! w 100% dobrane leczenie, moje dziecko juz po 2 wizytach zaczelo wracac do zdrowia juz dwukrotnie uchronila go od drenazu uszu !!!! sluchajcie wszytkiego co mowi, stosujcie sie do polecen Pani doktor , nic nie poddawajcie w watpliwosc a sukces gwarantowany!!!!! dziekujemy Pani Doktor

lekarz laryngolog Anna Molska bardzo dobry specjalista,mój 4- letni syn otrzymał właściwe leczenie, jego stan się poprawił bez stosowania doustnych antybiotyków. Lekarz kobieta z sercem podchodzi do leczenia dziecka. Zleca właściwe badania. Wspaniale mieć takiego lekarza. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trudno mówić o jednoznacznej ocenie wizyty. Gdyż trafiłam do Pani doktor z zatkanym uchem przez woskowinę, niestety po jednym dniu od wizyty wystąpił silny ból ucha do takiego stopnia, że trafiłam na pogotowie. Okazało się zapalenie przewodu słuchowego. Tego typu schorzenie nie powstaje samo z siebie (nadmienię nie jestem pływaczką). Nie oceniam, Pani Doktor ale drugi raz do niej nie trafie. i Raczej nie polecę innym.

Rewelacyjna. Żadnemu lekarzowi przed Nią nie udało się porządnie zbadać mojej prawie 3 letniej córki(dokładne badanie gardła z lustereczkiem). Wspaniałe podejście do dzieci. Jesteśmy dopiero po pierwszej wizycie ale efekty leczenia już są widoczne.

Bardzo dobry lekarz. Niedawno byłem na wizycie u niej z problemami z nosem, dała mi leki drogie (koszt ponad 100zł) ale skuteczne. Po pewnym czasie od początku przyjmowania brak sladów kataru

Potwierdzam bardzo dobre podejście. Trudno tu nawet mówić o samym podejściu - ja chyba tego nie wyłapuję za to mój syn zachowuje się u niej nad podziw zgodnie.

Potwierdzam bardzo dobre podejście.

Doskonała specjalistka! Moja córka miała nawracające zapalenia ucha. Skończyło się zabiegiem. Odkąd zajęła się nią doktor Molska, problemy z uchem się skończyły. Ciepły, życzliwy człowiek - gorąco polecam!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog dziecięcy Białystok"?

Ośrodek Alergologiczno-Laryngologiczny O.A.L.
ul. Piłsudskiego 4A lok. 2,3,7,9