Anna Morawska-Golnik

Pulmonolog, Pediatra

<strong>
Pani Anna Morawska-Golnik jest pulmonologiem dziecięcym.
</strong>

<strong>
Pani Anna Morawska-Golnik jest pulmonologiem dziecięcym.
</strong>

We wtorek 25/07 odbędzie się pogrzeb mojej kochanej Mamy, doktor Anny Morawskiej-Golnik. Wszystkich, którzy chcieliby się z nią pożegnać zapraszam na godz. 12:40 do Kościoła św. Jerzego przy ul. Jerzego 5/7 w Łodzi.

W srode 12.07.2017. o godz.19.00, w Kosciele Srodowisk Tworczych w Lodzi przy ul. M. Sklodowskiej-Curie 22 odbedzie sie msza blagalna o uzdrowienie Ani Morawskiej-Golnik. Ania prosi wszystkich bliskich jej sercu o zjednoczenie sie w modlitwie lub uczestnictwo w tej Mszy Swietej. Marek Golnik.

Wyśmienity, wybitny w swej pracy, fachowiec pulmonologii. Rzadko spotykane wyczucie co do charakteru dolegliwości , dobra diagnoza i skuteczna pomoc. Niesamowicie sympatyczny człowiek. Polecam. Pani pomogła mojemu dziecku, z którym"tułaliśmy" się długo do lekarza do lekarza z sródmiąższowym zapaleniem płuc. Bardzo Pani dziękuję, również za ilość czasu poświęconą dziecku. .

Pani doktor jest wyjątkowym lekarzem. Jest rzetelna i miła. Usłyszała szmery w płucach mojego syna, podjęła leczenie i dziecko zostało wyleczone po iluś tygodniach zlego samopoczucia . Jakoś mało który lekarz , dobrze słyszy, jeśli coś śródmiąższowego dzieje się w płucach. Pani doktor jest jedynym specjalistą , o którym mogę zaświadczyć, że bezbłędnie poznaje i leczy z sukcesem. Mama Mateusza Guz. Bardzo jesteśmy wdzięczni za skuteczne leczenie i za to, w koncu dobrze się czuje. Dziękuję, że Pani go nie zlekceważyła .

Świetny lekarz, spokojny, rzeczowy. Odpowie na każde pytanie rodzica. Czy ktoś ma może numer do przychodni na Piłsudskiego, gdzie teraz przyjmuje prywatnie Pani doktor?

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62