<strong>
Pani Anna Morawska-Golnik jest pulmonologiem dziecięcym.
</strong>

<strong>
Pani Anna Morawska-Golnik jest pulmonologiem dziecięcym.
</strong>

W srode 12.07.2017. o godz.19.00, w Kosciele Srodowisk Tworczych w Lodzi przy ul. M. Sklodowskiej-Curie 22 odbedzie sie msza blagalna o uzdrowienie Ani Morawskiej-Golnik. Ania prosi wszystkich bliskich jej sercu o zjednoczenie sie w modlitwie lub uczestnictwo w tej Mszy Swietej. Marek Golnik.

Pani doktor jest wyjątkowym lekarzem. Jest rzetelna i miła. Usłyszała szmery w płucach mojego syna, podjęła leczenie i dziecko zostało wyleczone po iluś tygodniach zlego samopoczucia . Jakoś mało który lekarz , dobrze słyszy, jeśli coś śródmiąższowego dzieje się w płucach. Pani doktor jest jedynym specjalistą , o którym mogę zaświadczyć, że bezbłędnie poznaje i leczy z sukcesem. Mama Mateusza Guz. Bardzo jesteśmy wdzięczni za skuteczne leczenie i za to, w koncu dobrze się czuje. Dziękuję, że Pani go nie zlekceważyła .

We wtorek 25/07 odbędzie się pogrzeb mojej kochanej Mamy, doktor Anny Morawskiej-Golnik. Wszystkich, którzy chcieliby się z nią pożegnać zapraszam na godz. 12:40 do Kościoła św. Jerzego przy ul. Jerzego 5/7 w Łodzi.

Wyśmienity, wybitny w swej pracy, fachowiec pulmonologii. Rzadko spotykane wyczucie co do charakteru dolegliwości , dobra diagnoza i skuteczna pomoc. Niesamowicie sympatyczny człowiek. Polecam. Pani pomogła mojemu dziecku, z którym"tułaliśmy" się długo do lekarza do lekarza z sródmiąższowym zapaleniem płuc. Bardzo Pani dziękuję, również za ilość czasu poświęconą dziecku. .

Świetny lekarz, spokojny, rzeczowy. Odpowie na każde pytanie rodzica. Czy ktoś ma może numer do przychodni na Piłsudskiego, gdzie teraz przyjmuje prywatnie Pani doktor?

Bardzo konkretna pani doktor ,przeprowadza szczegółowy wywiad, analizuje i stawia diagnozę. Wg mnie ma bardzo dobre podejście do dzieci,podczas wizyty rozmawia z dzieckiem dokładnie je obserwując. Przepisywanie leków - analizuje pod wieloma aspektami,przede wszystkim by było jak najmniej skutków ubocznych. Uważam że ma powołanie do wykonywania zawodu lekarza, a w szczególności do pracy z małymi dziećmi. POLECAM!

Bardzo profesjonalna i kompetentna lekarka, wyleczyła mojego synka gdy inni specjaliści nie potrafili postawić diagnozy. Polecam z całego serca. Katarzyna

Uwazam ze Pani doktor jest wspanielym lekarzem od dwoch lat lecze u niej maja coreczke i naprawde pomogla....POLECAM

KIEDYŚ LECZYŁA MNIE, TERAZ LECZY MOJĄ CÓRKĘ. PRZEZ TYLE LAT WYCIĄGAŁA MNIE Z OGROMNYCH TARAPATÓW ZDROWOTNYCH, ZAWSZE BARDZO KOMPETENTNA. NIGDY NIE SPUDŁOWAŁA:) POLECAM GORĄCO I POZDRAWIAM

KIEDYŚ LECZYŁA MNIE, TERAZ LECZY MOJĄ CÓRKĘ.
POLECAM GORĄCO I POZDRAWIAM

REWELACJA. Pani doktor została mi polecona i jestem pod urokiem osobistym TEJ PANI, osoba baardzo kompetentna, diagnozuje, szuka i leczy skutecznie. Syn bardzo JĄ polubił. POLECAM!!! Joanna

Joanna

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62