Anna Mostek

miły lekarz.Absolutnie nie nastawiony na kasę!!!Niestety nie radzi sobie w poważniejszych problemach naszych dzieci.MYŚL PRZEWODNIA ANTYBIOTYK.Jednak ja ją lubię, i nic na to nie poradzę-czy polecę innym?Jeśli po receptę to tak, i z małym problemem, bo na dłuższe leczenie nie ma szans.A pamiętajmy, że leczenie antybiotykiem to leczenie ostateczne.Gdybym takim torem szła to dziecko musiałoby jeść go 12miesięcy w roku!sami widzicie!

nie polecam!! tego lekarza , nie trafiona diagnoza , cena za wizytę 70 zł!!!! tyle liczy sobie Pani doktor

Jestem zaskoczona powyższymi opiniami...zastanawiam się czy to rzeczywiste opinie pacjentów czy tylko PR-owskie sztuczki??? Zarówno ja, jak i zaprzyjaźnieni rodzice, mamy odmienne zdanie na temat dr Mostek, która rutynowo podchodzi do problemów. Poza tym jest oschła i nieprzyjemna wobec małego pacjenta, który wymaga szczególnego podejścia. Ciężko dodzwonić się do Pani dr Mostek i zastanawiam się, czy to brak czasu z Jej strony czy lekceważenie pacjentów.

najlepszy lekarz! kiedy był problem zdrowotny z moim dzieckiem, pani dr Mostek była trzecim lekarzem, do którego się zwróciłam. Dzięki niej moje dziecko jest dzisiaj w pełni zdrowe! Polecam każdemu!!! Świetny lekarz, bardzo miła osoba!!!

uwazam że w okolicy nie ma lepszego pediatry !!!!!!!!gorąco polecam wszystkim rodzicą

Najlepszy pediatra na jakiego mogłam trafić....profesjonalizm połączony ze zrozumieniem :)

Bez dwóch zdań świetny lekarz i wspaniała osoba.

Bez dwóch zdań świetny lekarz i wspaniała osoba.