lekarz Anna Nalepka

Lekarz rodzinny

Jestem pod opieką Pani Doktor od wielu lat. Takiego lekarza w obecnych czasach bardzo rzadko się spotyka. Ogromna empatia, wiedza i kultura osobista a przy tym pasja i radość z wykonywanego zawodu. Świetny diagnosta. Znajomi zazdroszczą mi takiej lekarki i także przychodni bo tam wszyscy lekarze i personel pomocniczy są dla pacjenta. Pani Doktor to Lekarz przez duże "L". Oby wszyscy tak rozumieli przysięgę Hipokratesa, jak Pani Doktor.

Niesamowita Pani doktor! Chodziłem do wielu lekarzy i specjalistów od różnych sprawdź ale nawet specjalista nie pomógł mi tak, jak jak Pani Nalepka! Niesamowity człowiek! Polecam :)

Nawet nie wiem od czego zacząć..przede wszystkim Człowiek przez duże C. Niezwykły lekarz, wspaniała Kobieta, która ponad wszystko stawia godność i szacunek dla Pacjenta. Tak wielkiej uważnosci na drugiego człowieka, jego potrzeby, a nade wszystko na emocjonalność, nie widziałam jeszcze nigdy, a doświadczeń z pseudomedykami mam niemałe. Pani Doktor potrafi leczyć, wspierać i po prostu być. Pani Doktor dziękuję za wsparcie, nieustanne dawanie nadziei i empatię, która wypływa z Pani jak lawa z wulkanu. Dziękuję za wszystko.

Wspaniały lekarz, bardzo dokładna, empatyczna, z ogromną kulturą osobista, Świetny fachowiec, poświęcający pacjentom swój czas również po godzinach pracy.

Cudowna lekarka majaca prawdziwe powolanie. Bardzo kompetentna, kompleksowe podejscie do chorego i wielka kultura osobista.

Trudno się nie zgodzić z opinią przedmówcy, 1000-krotne najwyższe UZNANIE za to co robi Pani Doktor i jak traktuje swoich Pacjentów, 5 to za mało, ale nie mogę dać więcej

Tylko jedna kompleksowa opinia, piątki które wystawiałem powyżej są i tak za mało adekwatne do oceny, to po prostu diament 1000 karatowy i tyle... ( 1000% zaangażowania,poświęcenia uwagi,uprzejmości i cierpliwości, po prostu Pani dr. Ania musi kochać to co robi-czyli leczyć!!! )