Anna Niedzielska

Dietetyk

Po pierwsze jest to osoba , ktora ma wielką wiedzę na temat zywienia- a jest to podstawa zdrowego zywienia. Nie kolejnej diety a zmiany nawykow zywieniowych po ktorych poczujemy się lepiej a nasze zdrowie będzie nas cieszyc latami. Z Panią Anią jest to mozliwe :)

Na początku byłam zadowolona.Ale niestety po kilku wizytach zorientowałam się iż wciąż dostaję dietę tą samą... w dodatku identyczną jak 2 moich znajomych...No to chyba coś nie tak.dietę układa się indywidualnie.Zero tłumaczenia i brania pod uwagę opinii lekarza co mi wolno a czego nie.Szczerze- zależy Pani Annie na pieniądzach nie na kliencie

dzień dobry, ale konkurencja ochoczo hejtuje no cóż: po wielu wizytach u "dietetyków", różnych pseudodietach trafiłam do P. Ani - wcześniej nie chciałam sugerując sie niefajnymi opiniami i... nareszcie umiem jeść , dobrze się czuję - wyniki mam rewelacyjne i co najważniejsze - nie tyję!!!!!!! widać, ogromną wiedzę,, doświadczenie kliniczne, kompetencję i indywidualne podejście nie dla głupich pozdrawiam M. OS.

dzień dobry,
ale konkurencja ochoczo hejtuje
no cóż:
nie dla głupich
pozdrawiam
M. OS.

Szkoda czasu i pieniędzy. Nie dowiedziałam się niczego czego bym nie wiedziała. Jadłospisy bardzo lakoniczne, bez konkretnych propozycji czy przepisów, jedna rozpiska na dwa tygodnie. Pomimo szczegółowej listy produktów, których nie lubię, w rozpisce dostałam oczywiście produkty z tej listy. Pani Ania poświęcała mi bardzo mało czasu, niczego nie tłumaczyła, nie podpowiadała czym zastąpić dany produkt, który się znudził. Nie polecam.

Sztampowe traktowanie klienta, zmiany z planu A, na plan B i bezmyślnie przepisywane soki, których nigdy nie mogłam pić bo mi szkodzą. Jeśli macie BARDZO dużo motywacji to można próbować, p.Ania mało motywuje, nie stoi na straży naszych przyzwyczajeń i prócz ważenia nie rozlicza z trzymania się diety. Ogólnie - nie polecam.

te negatywne komentarze to chyba jakaś pseudo konkurencja, specjalista dobry jakich mało, oboje jesteśmy po badaniach i regularnie przyjeżdżamy aż z Berlina na kontrole, pozdrawiam

Zmarnowany czas i pieniądze. Bardzo dużo gadania o niczym o czym bym nie wiedziała. Za to uprzejma i miła.

w końcu ktoś wytłumaczył mi tak wiele na pierwszej wizycie, kompetentna i miła kobietka warta polecenia

super, super, super, wszystko co powyżej na 5+ "arogandzka" nie jest zdecydowanie, arogancka tym bardziej:)

super, super, super, wszystko co powyżej na 5+
"arogandzka" nie jest zdecydowanie, arogancka tym bardziej:)

przez 5 lat szukałam specjalisty, który zajmie się moim chorym synkiem i nikt nie potrafił postawić właściwej diagnozy, wreszcie trafiłam do Pani Ani, nie tylko jest doskonałym fachowcem ale i dobrym człowiekiem, moje dziecko prowadzi za pół darmo a badania robi po kosztach, pozdrawiam ciepło i dziękuję