prof. dr hab. n. med. Anna Noczyńska

Diabetolog

Doskonały lekarz, najlepszy jakiego znam.Uratowała moją córkę.Zawsze na Panią doktor można było liczyć.Wspaniały człowiek.

Bardzo dobra ,najlepsza doktor diabetolog jaka znam. Godna polecenia w 100 procentach.Polecam ksiazke doktor.

BARDZO DOBRY LEKARZ,GODNY ZAUFANIA, WSZYSTKIM ZNAJOMYM POLECAM TEGO LEKARZA

BARDZO DOBRY LEKARZ,GODNY ZAUFANIA, WSZYSTKIM ZNAJOMYM POLECAM TEGO LEKARZA

Moze i wiedze ma ale powaznie zajmuje sie dziecmi u których juz zdiagnozowano cukrzyce. u nas jest podejrzenie i byc moze w przyszłosci bedzie dziecko chore ale kazala nam dac sobie spokoj narazie. wiec nie wiem.... raczej nie mam zaufania

Prof. dr hab. n. med. Anna Noczyńska jest diabetologiem, specjalistą chorób dziecięcych - byłam na wizycie u niej w Diabeta-Care Centrum Leczenia Cukrzycy i Otyłości w Lubinie z córką chora na cukrzyce. Przeważnie musiałyśmy jeździć do niej aż do Wrocławia,ale i tam ciężko było się do niej dostać. W Diabeta-Care panuję przyjazna atmosfera i każdy otrzyma profesjonalną pomoc - wystarczy zadzwonić i się zarejestrować - polecam. (można też skorzystać z bezpłatnej edukacji diabetologicznej i otrzymać ulotki z dietami i poradami) Barbara K.