lekarz Anna Nowacka-Forczmańska

Ortopeda, Chirurg urazowy

2,1

Do komisji lekarskiej z takimi lekarzami. Miałem trzy urazy ręki za każdym razem slyszalem: zmień pan pracę jak pana w pracy boli. Jak powiedziałem, że rocznego dziecka nie jestem w stanie nosić to usłyszałem,że dziecka nie będę wiecznie nosił. Tacy ludzie nie powinni leczyć nawet zwierząt.skandal pani doktor. To Ten pacjent któremu w oczy się pani śmiała z przysięgi Hipokratesa.niepozdrawiam. zakaz wykonywania zawodu to zamalo za słownictwo,lekceważenie pacjenta,załatwianie prywatnych spraw w czasie wizyty pacjenta,hańba!

Do komisji lekarskiej z takimi lekarzami.
Tacy ludzie nie powinni leczyć nawet zwierząt.skandal pani doktor.

Szkoda że nie można dać minusowych punktów za uprzejmość, z takim chamstwem dawno się nie spotkałam z ludźmi na ulicy, a co dopiero u lekarza, który jest (przynajmniej powinien być) człowiekiem pełnym szacunku i wiedzy. OKROPNE CHAMSTWO WULGARNOŚĆ AROGANCKOŚĆ

Bardzo chamska, opryskliwa i arogancka Pani doktor, zero podejścia do pacjenta, każdemu człowiekowi należy się szacunek, życzę jej aby była traktowana przez ludzi z taką pogardą jak ona traktuje innych!!!

Trafiłam to tej lekarki przypadkiem do poradni w szpitalu. Nie spodziewałam się, że lekarz może tak traktować pacjenta. Arogancka, chamska, opryskliwa,poniżająca drugiego człowieka- to jedyne i najłagodniejsze określenia, które mogę tu napisać po zaledwie kilku minutach kontaktu z tą osobą. Nie polecam nikomu.

Pani nadzwyczaj nieprzyjemna i opryskliwa. Interpretacji czy wytłumaczenia dolegliwości prawie wcale, jedynie zdawkowe, opryskliwe uwagi. Ewidentnie pacjent jej przeszkadza. Zachowanie tej pani podczas pracy w poradni ortopedycznej w szpitalu w Sieradzu podważa zaufanie do tej poradni, całego szpitala oraz całego NFZ, o którym pacjent musi wysłuchiwać komentarze. Szczerze odradzam kontakt z tym lekarzem.

Nie polecam..trudno nazwać leczeniem to co robi ta Pani.... A może to szeptucha ? A może zabawa ? Na leczeniu nie zna się wcale.

Skandal!!! Jak można tak traktować pacjenta? I to ma być lekarz?? Noga spuchnięta, chodzić nie mogę a pani "Doktor" stwierdza, że nic nie widzi, a o ewentualne zwolnienie mam się zgłosić prywatnie... śmiech na sali powinni zrobić z takimi lekarzami porządek...brak kompetencji! Zdecydowanie nie polecam!!

Witam z ta pania lekarz jest tragedia poniewaz jestem po wypadku drogowym i byłem badany przez pania doktor i opinia która otrzymałem od pani doktor to 13% uszczerpku i od 2010r do dnia dzisiejszego nie chodze mało tego Sad powołał jeszcze dwóch biegłych ortopedów to od jednego otrzymałem 38% a od drugiego 47% ale nie 13% to jest karygodne lekarz a lekarz skandal

Niestety nie ma w tych ocenach 0 a tak naprawdę to ta Pani "lekarz" na to zasługuje.Z braku lekarzy ortopedów w Sieradzu jesteśmy skazani na tych którzy są.Życzę pani "lekarz" aby w najbliższym czasie spotkało ją podobne traktowanie jak to w jaki sposób traktuje pani swoich pacjentów. I proszę nie usuwać negatywnych opinii !!!!

Normalna granda. Jeszcze dwa tygodnie temu były tu trzy negatywne opinie, a teraz ani jednej. Ktoś usuwa wszystkie negatywne.