lekarz Anna Nowakowska

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Chodzę już od ponad dwóch lat, pani psychiatra nie słucha, zaprzecza temu co mówię o swoich własnych doświadczeniach. Przepisuje mi ciągle nowe leki tego samego typu, które nie działają i wywołują tiki/spazmy mięśni. Tiki nadal nie odeszły mimo wielokrotnego zmieniania leków.

Niestety, na wizytach otrzymywałam ciagle leki, natomiast nigdy nie poczułam się wysłuchana. Dla mnie problemem jest brak realnego kontaktu z pacjentem.

Nie życzę nikomu cierpiacemu na problemy psychiczne kontaktu z taka lekarka. Wizyte u tej pani bardzo odchorowalam, przeplakalam i mam powazne zastrzezenia do jej profesjonalizmu. Bryła lodu, zero empatii i zero pomocy.

Bardzo dobra lekarka pomogła mi parę lat temu ,i znowu do niej pójdę z moim problemem bo wiem że mi pomoże polecam z całego serca

Bardzo dobra Pani doktor uważnie słucha i wyciąga wnioski.Tlumaczy co zaobserwowala i jakie leczenie zastosuje. Poświęca czas pacjentowi.Polecam