Anna Nowakowska

Psychiatra

Wspaniały lekarz , diagnosta i człowiek- pod warunkiem , że pacjent jest szczery i stosuje się do zaleceń. Sama wyszłam dzięki P. doktor z głębokiej depresji i załmania. poleciłam kliku znajomym

Ta Pani sama wcina środki psychotropowe i poza tym bardzo sprawnie załatwia wariackie papiery przyjmując petentów nie tylko w swym prywatnym gabinecie ale również w pokoju lekarskim w szpitalu w godzinach pracy który czas zabiera podopiecznym szpitala. Nie polecam i sugeruję Pani podać się do dymisji jeśli ma Pani honor. ( wiem wiem słowo wymarłe ). Nie polecam.

Nie polecam i sugeruję Pani podać się do dymisji jeśli ma Pani honor.
( wiem wiem słowo wymarłe ).
Nie polecam.

to wspaniały lekarz i cudowny człowiek

to wspaniały lekarz i cudowny człowiek

Wspaniały lekarz i człowiek gorąco polecam wszystkim!!!Pani doktor jest cudowna!!!!

Super lekarz,gdyby nie pani doktor niewiem jak potoczyło by sie dalej moje zycie.