lekarz Anna Oblonk

Pani doktor jest mila osoba. Lecze sie u niej od dawna w Medyku zawsze przepisze dobre lekarstwa ktore postawia mnie szybko na nogi. Kiedys mialam problemy z przelykaniem przy grypie jeden lekarz przepisal mi bardzo slaby antybiotyk trafilam z placzem do Pani doktor i po wypisaniu recepty na drugi dzien poczulam juz wielka ulge. Mam do niej 100 procent zaufania wyslucha i nie robi problemu z niczymniczym., wszystko wytlumaczy. Bardzo polecam

Również leczę się u Pani doktor i jestem mile zaskoczony podejściem do mnie , widać po Pani doktor , że jest sympatyczną i miłą osobą . Z poważaniem 😀 Ryszard Skora .

Leczę się u. Pani doktor w przychodni Medyk w Kluczborku jest bardzo dobrą lekarką robi tyle badań ile potrzeba do

Nie będę się rozpisywał w pełni zgadzam się z poprzednią opinią.Dodać należy również punktualność Oby wszystkie wymienione i punktowane wyżej cechy Pani doktor pozostały na 5. Leczę się u Pani doktor w przychodni MEDYK w Kluczborku.

Oby wszystkie wymienione i punktowane wyżej cechy Pani doktor pozostały na 5.
Leczę się u Pani doktor w przychodni MEDYK w Kluczborku.

Nie bywam często u lekarza,ale jestem pozytywnie zaskoczona podejściem tej Pani do mnie (pacjenta ).Pani doktor,zainteresowała się ogólnym stanem mojego zdrowia właśnie dlatego,że dawno nie miałam żadnych badań.Nie robiąc łaski dała mi skierowanie na kompleksowe badania.Wyniki już mam,teraz kolejna wizyta.Dolegliwość z jaką poszłam na pierwszą wizytę prawidłowo zdiagnozowana i leczona już po problemie.

Nie bywam często u lekarza,ale
jestem pozytywnie zaskoczona