lek. dent. Anna Olczyk

Szukałam dla córki najlepszego stomatologa na pierwszą wizytę - polecono nam Panią Anię - trafiłyśmy idealnie. Karolcia uwielbia Panią Doktor. Ja również zapisałam się do niej i wiem, że jesteśmy w dobrych rękach :) Gorąco polecam :)

Ja korzystalam z usług Pani Dr OLCZYK jeszcze jako dziecko- przyjmowała wtedy w przychodni w Nieporecie( wizyty refundowane), teraz korzystam z wizyt prywatnych. Jestem bardzo, bardzo zadowolona, mało tego, te wizyty sie niczym nie różnią- Pani Dr nic sie nie zmieniła- jest cudowna w tym, co robi, delikatna, kompetentna, zawsze uśmiechnięta. Czekałam długo na dobrego stomatologa( miałam sporą przerwę) aż trafiłam po latach do świetnej Pani Anny OLCZYK.. Polecam bardzo serdecznie!!! A.Sz.

BARDZO DOBRA PANI STOMATOLOG BYLAM OSOBISCIE JAK ROWNIEZ Z DZIECKIEM PODEJSCIE PROFESJONALNE BARDZO UPRZEJMA DO MOJEGO SYNKA PODESZLA JAK DO WLASNEGO DZIECKA GODNA POLECENIA

Stomatolog jak najbardziej godny polecenia; pani Olczyk jest kompetentna i sensowna. Jest delikatna co w przypadku stomatologa ma ogromne znaczenie:-) no i do tego wszystkiego jest miła. Polecam i dziwię się, że moja opinia jest pierwszą na temat pani Olczyk!

Od lat jestem stałą pacjentką. Lekarz godny polecenia. W stosunku do dzieci bardzo delikatna.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Nieporęt"?

Centrum Medyczne dla Szkół Wyższych CenterMed Warszawa
Narbutta 85
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RODENT"
Jana Kazimierza 257
05-126 Nieporęt