lekarz Anna Olsza

Laryngolog

Prawdziwy lekarz z powołania . Kolejny raz wyleczyła mnie z ostrego stanu zapalnego ale po zrobieniu TK i RM okazało się że jest dodatkowy problem i konieczne są zabiegi wykonywane w szpitalu specjalistycznym. To co spotkało mnie w szpitalu specjalistycznym nie zaloguje nawet na jedną gwiazdkę w porównaniu dla pięciu gwiazdek dla Pani doktor Anny Olszy

Wspaniała, miła i uprzejma pani doktor. Dzięki niej już nie choruję już tyle na anginę. Bo miałam chyba 12 angin. A miałam 12 lat. Chodziłam do pediatry, który ciągle mi przepisywał jakieś leki, po których był spokój na dwa tygodnie a później od nowa. Aktualnie mam 15 lat i od 3 lat nie choruję. Pani doktor przepisała mi wspaniałą płukankę i nie drogą, która jak się okazało z anginą poradziła sobie świetnie. Niestety teraz po tylu przebytych wcześniej anginach mam dziury w migdałach. Szkoda że nie trafiłam na panią doktor wcześniej. Serdecznie Polecam!!!

"Chodziłem" do Pani doktor od 3 lat, polecali mi znajomi, jednak dopiero teraz uświadomiłem sobie, że ta Pani nie wyleczyła mnie w ogóle, od kilku lat borykam się z problemami częstego obrzęku i przy tym ostrego bólu podniebienia, Pani doktor po 'spróbowaniu' na mnie lekarstwa, które zadziałało nie robi nic więcej, nie chce leczyć przyczyny tylko same skutki. Czemu uważam, że nie leczy przyczyny? Bo do tego trzeba robić badania itp. a tutaj nic, same recepty.

Polecam tę lekarkę za profesjonalizm i uprzejmosc

Polecam tę lekarkę za profesjonalizm i uprzejmosc

jjest rewelacyjnym leksrzem. Dr.Olsza uratowala mnie przed groznymi kolmplikacjami chroby gardla.dzieki.

jjest rewelacyjnym leksrzem.
Dr.Olsza uratowala mnie przed groznymi kolmplikacjami chroby gardla.dzieki.

Polecaam!!! mam 27lat i problemy ze stawami, ta Pani bardzo mi pomogla!! Tak, wiem ze to laryngolog :)

polecam!! dla doroslych i dzieci!! mam 27 lat i problemy ze stawami i ta Pani poradzila sobie z tym problmem

Zdecydowanie nie polecam tej pani dr.Olszy mam straszne problemy zdrowotne po jej leczeniu,beda ja omijac na kilometr.

Pani doktor dopóki przyjmuje prywatnie, to jest Ok, ale jak jest potrzeba przyjęcia w przychodni poza terminem, to już niestety nie ma co na nią liczyć. Zostawiłam u niej sporo pieniędzy, ale awaryjnie przyjęła mnie jedynie Janina Zurawik, po czym bardzo szybko zmieniłam lekarza. Dla mnie to jest niedopuszczalne zachowanie!!! I niestety wiele osób się w ten sam sposób na doktor Olszy "przejechało"