lekarz Anna Olszewska

Neurolog dziecięcy

2,4
2,5

Wspaniały człowiek i lekarz! Pani doktor kompleksowo zajęła się moim synkiem, poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie dziecka, na wywiad z rodzicami, obserwację dziecka, ma czas na wysłuchanie pytań i udziela wyczerpujących odpowiedzi co chwila upewniając się czy wszystko jest zrozumiałe. Nie ma problemów z wystawieniem skierowań na specjalistyczne badania, czy do ośrodków rehabilitacji. Udziela cennych wskazówek, jest serdeczna i jednocześnie rzeczowa, konkretna. Bada dziecko kompleksowo i słucha rodziców. Dzięki dr. Olszewskiej mój synek zaczął rozwijać się prawidłowo i szybko nadrabia zaległości :)Elżbieta M. Gdańsk

Ja jestem zadowolona z opieki nad synkiem, bylismy juz na trzech wizytach w przychodni na kolobrzeskiej. Nie mam zastrzezen co do kompetencji, pani doktor ma spora wiedze przede wszystkim jako pediatra, ale tez jako neurolog. Moze sprawiac wrazenie przewrazliwionej i doszukujacej sie niepokojacych zachowan czy odruchow (lub ich braku) ale przeciez lepiej chuchac na zimne niz zlekcewazyc, prawda? Zawsze mozna skonsultowac diagnoze z innym lekarzem. Doktor Olszewska nie nalezy moze do wylewnych czy tryskajacych humorem ale przeciez nie o to chodzi. Lekarz godny polecenia.

Zdecydowanie nie polecam tej pani doktor, bardzo nieuprzejma, traktuje pacjenta jak zło konieczne, zero podejścia do dzieci, pewnie sama ich nie ma, również mało kompetentna. NIE POLECAM.

Pani Doktor jest osoba godną polecenia. Byłam z synkiem u kilku neurologów więc mam porównanie. Bardzo dobrze go obejrzała i postawiła trafną diagnozę. W razie wątpliwosci kieruje do specjalistów z innych dziedzin, ale uważam że to dobrze bo lepiej wszystko sprawdzić niz potem załowac. Goraco polecam

od dawna nie spotkałam lekarza traktujacego pacjenta jak zło konieczne.Bardzo nie miła osoba utrudniająca przebieg leczenia.

Dopiero byłam synkiem pierwszy raz u pani doktor już wyczułam ze jest niemiła nawet podejścia do dzieci nie ma

nieuprzejma, dzieci traktuje przedmiotowo, podejrzewa schorzenia czym spowodowała, że z dzieckiem udaliśmy się do 2 innych specjalistów, którzy po badaniu mieli odmienne zdanie, co potwierdziło się bezproblemowym rozwojem córci. Z drugim dzieckiem nawet do niej nie szliśmy bo i po co! Absolutnie nie neguję kompetencji Pani doktor aczkolwiek tak ją odebrałem.

Absolutnie nie neguję kompetencji Pani doktor aczkolwiek tak ją odebrałem.

bardzo nieuprzejma,sprawia wrażenie nieszczęliwej i zmęczonej życiem. byłam u niej z synkiem praktycznie zdrowym (lekko był skrzywiony na prawą str - pozostałość z życia płodowego) a wyszłam zdołowana jakbym miała śmiertelnie chore dziecko. Nie polecam. Za to polecam panią dr Kozakiewicz- Sroka -przyjmuje w przychodni na świętokrzyskiej i prywatnie na wajdeloty we wrzeszczu.

To super specjalista, pomogła mojemu dziecku juz we wczesnej fazie rozwoju i dzięki temu dzisiaj dobrze funkcjonuje.

Pani doktor jest wyjątkowo nieuprzejma. Brak zupełnie podejścia do dziecka i do matki. Wydaje mi się, że jest również niekompetentna. Probowała przepisać mojemu niespełna rocznemu dziecku leki na pobudzenie ośrodków mowy. Kiedy zapytałam innego lekarza czy takie rzeczy są konieczne, ta natychmiast kazała mi zmienić neurologa. Szczerze odradzam wizyt u tej Pani.