lekarz Anna Omernik

Dermatolog

3,6
3,9
3,7

Od wielu lat choruję na chorobę skóry, na którą do chwili obecnej medycyna nie zna konkretnego lekarstwa, całkowicie likwidującego dolegliwości. Chodziłam do różnych dermatologów, poznałam rózne gabinety lekarskie (zarówno państwowe, jak i prywatne) - niestety bez efektu. Zmieniło się to dopiero kiedy poznałam dr Omernik, która ujęła mnie swoją osobowością i podejściem do pacjenta. Poddała mnie terapii dotychczas mi nieznanej, która okazała się bardzo skuteczna. Dolegliwości skórne są w tej chwili minimalne. Od lat dziecięcych miałam również bliznę, której się bardzo wstydziłam. Blizny całkowicie oczywiście zlikwidować się nie da, ale ...

Od lat dziecięcych miałam również bliznę, której się bardzo wstydziłam. Blizny całkowicie oczywiście zlikwidować się nie da, ale zabieg dermatologiczno - kosmetyczny, który wykonała pani doktor i do którego mnie zachęciła uczynił bliznę dużo mniej widoczną, dzięki czemu czuję się dużo lepiej i pewniej.
Bardzo cieszę się, że spotkałam panią doktor Omernik i serdecznie polecam ją innym.

poparzenie laserem przez Panią Omernik Pani Omernik zamykała mi laserem naczynka na policzku. Już od pierwszej chwili nie wzbudziła we mnie zaufania gdyż laser obsługiwała z książką w ręku! Teraz żałuję, że tamtej chwili nie zrezygnowałam z zabiegu. P. Omernik poparzyła mnie laserem. Po zabiegu wystapiły pęcherze. Inny lekarz stwierdził,że było to poparzenie II stopnia lecz P. Omernik upierała się , że to opryszczka i przepisała mi Heviran. Obecnie nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności. Zaoferowała mi tylko krem na blizny.. Kompetencje tej Pani są pod wielkim a nawet ogromnym ...

poparzenie laserem przez Panią Omernik
Pani Omernik zamykała mi laserem naczynka na policzku. Już od pierwszej chwili nie wzbudziła we mnie zaufania gdyż laser obsługiwała z książką w ręku! Teraz żałuję, że tamtej chwili nie zrezygnowałam z zabiegu. P. Omernik poparzyła mnie laserem. Po zabiegu wystapiły pęcherze. Inny lekarz stwierdził,że było to poparzenie II stopnia lecz P. Omernik upierała się , że to opryszczka i przepisała mi Heviran. Obecnie nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności. Zaoferowała mi tylko krem na blizny.. Kompetencje tej Pani są pod wielkim a nawet ogromnym znakiem zapytania! Odradzam wszystkim jakichkolwiek zabiegów u tej Pani!!!!!!

Polecam z cała pewnością . Pani doktor zna się na rzeczy. Dzięki niej promienieje a po bliznach nie ma śladu.

Mam bardzo negatywne odczucia po wizycie z moim synem u dr Omernik, która miała miejsce w listopadzie 2013 roku w Gdańsku i została opłacona przez NFZ. Pani doktor rzuciła "okiem" na dwie z paru zmian skórnych, bo niestety była zajęta jakimś pisaniem (nie związanym z synem). Całe "a'la badanie" trwało ...3 minuty. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tam nieprofesjonalnym podejściem lekarza. Nie polecam! Dramat :( przez takich NFZ pada, a ludzie dalej chorują :(

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Szybka diagnoza, krótkie leczenie. Na pewno będę do niej wracać w przypadku jakichkolwiek problemów.

Bardzo miła pani doktor z dużą empatia i cierpliwoscia .Zajela się moim problemem bardzo komplkosowo wysyłajac na badania .Leczenie szybkie i skuteczne.Polecam

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA. Bardzo ciepła i pełna empatii doktór.Szybka diagnoza i skuteczne leczenie.Wszystkim polecam a mój przypadek nie należał do łatwych.....

pozory mylą bardzo dziękuje pani doktor dermatolog

pozory mylą bardzo dziękuje pani doktor dermatolog

Jestem bardzo zadowolona szybka diagnoza skuteczne leczenie i wszystko w miłej atmosferze

Niestety pani dokto jest miła i empatyczne chyba tylko na prywatnych wizytach. W przychodni w Sopocie przyjmuje tylko przez godzinę a pacjentów ma zapisanych chyba 30. Nie ma czasu dla pacjenta, jest opryskliwa, nawet jej się nie chciało spojreć na zmianę, która może być groźna. Nie wspominam już, że u dziecka. Bardzo się zawiodłam. Nie wrócę do niej. Szukam innego lekarza.