lekarz Anna Orkisz-Popczyk

Laryngolog

Pani dr ma bardzo profesjonalne podejscie do pacjeta, świetnie wyjaśnia dolegliwości i jak najlepiej leczyć, również posiada dobry sprzęt w gabinecie. Miałam bardzo duży problem z uszami i odwiedziłam wielu lekarzy.. dopiero Pani dr dobrała odpowiednie leczenie. Polecam !

Cudowna Pani doktor, inteligentna, miła, ma Super zaopatrzony gabinet, miłą obsługę. Serdecznie polecam

Cudowna, miła, bardzo kompetentna lekarka , stawia trafne diagnozy, a leczenie ,które wprowadza p. Dr jest skuteczne( po licznych trwających 3 mies. wędrówkach od lekarza do lekarza- po jednej wizycie u p. Dr wreszcie poczułam, że jest mi lepiej, a w efekcie zaaplikowanego leczenia wyzdrowiałam)Dziękuję także za wyjątkowo serdeczny i pełen zrozumienia kontakt z pacjentem- wreszcie Ktoś słuchał co mówiłam i powiązał wydawałoby się nie związane ze sobą objawy. Życzę P.Dr samych pięknych dni i dużo zdrowia i szczęścia.!!!

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Mogłabym się długo rozpisywać nad tym jak świetnym lekarzem jest Pani doktor. Byłoby cudownie gdyby było więcej lekarzy z taką wiedzą, zaangażowaniem i podejściem do pacjenta.

Fantastyczny lekarz. Jest na prawdę zainteresowana pacjentem. Rzetelnie tłumaczy zawiłości medyczne i jest skuteczna.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Sosnowiec"?

Szpital Miejski nr 1

Podhalańska 1

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź