lekarz Anna Orkisz-Popczyk

Laryngolog

Najlepszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam na swojej drodze. Kompetentny, rzetelny, przejmuje się stanem zdrowia pacjenta, nie pozostawia samemu sobie. Zawsze można liczyć na pomoc Pani Doktor. Kilka lat temu pod opieką Pani Doktor była moja córka, obecnie jest syn. Nigdy nie pozwolę powiedzieć złego słowa na Panią Doktor. Lekarz z powołania. W gabinecie ma wszystkie sprzęty do diagnostyki, co pozwała zrobić wszystkie badania w jednym miejscu.

Najlepszy lekarz. Chodzę z dziećmi od lat, pani doktor tworzy taką atmosferę, że dzieci jeżdżą z przyjemnością, czują się swobodnie, pomimo niekiedy nieprzyjemnych zabiegów. Wielokrotnie ratowała nas przy trudnych infekcjach, wyleczyła syna z wysiękowego zapalenia ucha bez konieczności zakładania drenów. Zawsze idealnie dobrane leki, kompleksowa diagnostyka i terapia na miejscu, podejście z sercem do małych i dużych pacjentów i pelen profesjonalizm.

Dobry lekarz. A z drugiej strony wypisała zaświadczenie dla mojej żony, żebym nie mógł się spotkać z dziećmi, które to spotkania ze wszystkich sił moja żona utrudnia. Brak mi słów na takie postępowanie.

Pani dr ma bardzo profesjonalne podejscie do pacjeta, świetnie wyjaśnia dolegliwości i jak najlepiej leczyć, również posiada dobry sprzęt w gabinecie. Miałam bardzo duży problem z uszami i odwiedziłam wielu lekarzy.. dopiero Pani dr dobrała odpowiednie leczenie. Polecam !

Cudowna Pani doktor, inteligentna, miła, ma Super zaopatrzony gabinet, miłą obsługę. Serdecznie polecam

Cudowna, miła, bardzo kompetentna lekarka , stawia trafne diagnozy, a leczenie ,które wprowadza p. Dr jest skuteczne( po licznych trwających 3 mies. wędrówkach od lekarza do lekarza- po jednej wizycie u p. Dr wreszcie poczułam, że jest mi lepiej, a w efekcie zaaplikowanego leczenia wyzdrowiałam)Dziękuję także za wyjątkowo serdeczny i pełen zrozumienia kontakt z pacjentem- wreszcie Ktoś słuchał co mówiłam i powiązał wydawałoby się nie związane ze sobą objawy. Życzę P.Dr samych pięknych dni i dużo zdrowia i szczęścia.!!!

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Mogłabym się długo rozpisywać nad tym jak świetnym lekarzem jest Pani doktor. Byłoby cudownie gdyby było więcej lekarzy z taką wiedzą, zaangażowaniem i podejściem do pacjenta.

Fantastyczny lekarz. Jest na prawdę zainteresowana pacjentem. Rzetelnie tłumaczy zawiłości medyczne i jest skuteczna.

Polecam zdecydowanie Panią Doktor, wykryła u mnie w gardle niebezpieczny guzek, zagrażający życiu, który pomyślnie usunęłam, wskazała także powód mojej ciągłej chrypy i problemów z mówieniem: moje leki na inne choroby prawie całkowicie zniszczyły struny głosowe. Dzięki Niej mówię, a pracuję głosem i jest to u mnie pierwszorzędna rzecz. Dziękuję Jej z całego serca za wspaniałe, wieloletnie leczenie!

Fantastyczna Pani Doktor, polecam serdecznie jestem bardzo zadowolona z leczenia. Pełen profesjonalizm.