Wredna, bez uczuć. Nazwała bezpodstawnie moje nienarodzonego dziecko kaleką, a urodziłam zdrowego synka. Zero empatii i delikatnosci. koszmar

Pani Doktor jest świetnym lekarzem ginekologiem. Pani Doktor jest bardzo dokładna. Polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza.

Polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza.

Pani doktor z powołania.Godna zaufania.Trafiłam do gabinetu pani doktor przypadkiem.Jest zadowolona z kompetencji i tłumaczenia choroby pacjentom.Z taką uprzejmością przyjmować pacjentów(rzadkość:-) )Polecam!!!!!

Witam pani dr Orzeszko prowadzi moją ciąże od początku teraz jeste już na końcu ciąży i powiem szczeże że nigdy nie spotkałam sie z tak profesjonalnym lekarzem i miłą osobą moge polecić na 100%pani Orzeszko jest wspaniała Polecam z czystym sumieniem

Trafiłam do niej przypadkowo (przychodnia). Nie znałam wczesniej lekarza z podejściem wzbudzającym takie zaufanie. Zaskakująca kobieta (pozytywnie!). Oby więcej takich w trzebnicy! (a raczej tam szału nie ma)

Dokładna sumienna z dużą wiedzą, godna zaufania.

Dokładna sumienna z dużą wiedzą, godna zaufania.

Witam Pani Ania prowadzi moja ciaze jest świetnym lekarzem polecam wszystkim!!!!

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Trzebnica"?

Q-DENTAL
Obornicka 41 a

Janina Miturska

USG ginekologiczne
Trzebnica
Prywatny Gabinet Ginekologiczny
mickiewicza 1

Wasyl Pasławski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mediconcept Sp. z o.o. Poradnie Specjalistyczne Spółka Komandytowa
ulica Krzycka 94
53-020 Wrocław