lek. dent. Anna Ostrowska-Borowiec

Od 30 lat leczymy zęby u Pani Doktor Borowiec a później dołączyliśmy nasze dzieci. Nawet nie myślę zmieniać lekarza. Profesjonalizm, uprzejmość, uśmiech, troska by nie bolało to wszystko co nam potrzeba. Serdecznie polecam.

Wzór do naśladowania pod względem profesjonalizmu. Nie wyobrażam sobie leczenia zębów gdzie indziej jak u Pani Ani. Polecam w 100%.

Nie polecam zero tłumaczenia i wyjaśnień po skonczeniu zęba kadra odwraca się do ekranu i nikt niczego nie tlumaczy przez brak fachowości utrata 2 zębów porażka nie polecam tej Pani .

Gdybym nie trafiła do pani Borowiec, pewno już bym straciła ze 2 zęby. Ponownie przeleczyła kanały pod kontrolą mikroskopu. Jestem pod wrażeniem fachowości, sprzętu oraz procedur, które są stosowane w tym gabinecie. I równie ważne: nie krytykuje innych stomatologów, nie wymądrza się, jest skupiona podczas pracy. Polecam.