Anna Pachla

2,3

Nie rozumiem powyższych negatywnych opinii. Leczę zęby u pani Ani od dłuższego czasu, nigdy nie potraktowała mnie nieuprzejmie. Jako , że roboty przy mnie było co niemiara, nawet rabat dostałem. Plomby się trzymają, pani Ania bardzo dobrze dobrała odcień, jeżeli coś się niedobrego dzieje przyjmuje od razu. Terminy nie za długie (góra tydzień), zdarzyło mi się umówić na godzinę przed otwarciem gabinetu. Ceny umiarkowane. Bardzo miła i sympatyczna osoba.

Byłam pierwszy raz u dentysty, a ta kobieta potraktowała mnie jak śmiecie!!!! Zdecydowanie nie polecam! a wręcz odradzam!!!

Nie polecam- osoba mało kompetentna, nie wzbudza zaufania.

Nie polecam- osoba mało kompetentna, nie wzbudza zaufania.