Od ok. trzech lat borykałem się z różnego rodzaju dolegliwościami, bóle stawów, osłabienie, zmiany skórne... byłem u wielu lekarzy, w końcu padło podejrzenie tocznia, poważnej choroby z którą zostałem sam, bo nikt nie skierował mnie do szpitala w celu diagnostyki. W końcu trafiłem do Pani dr Pajdowskiej, która jako jedyna bardzo rzeczowo podeszła do sprawy. Dzięki Pani dr szybko znalazłem się w szpitalu specjalistycznym, gdzie ostatecznie po kilku latach występowania różnych objawów, badania potwierdziły wstępną diagnozę - toczeń rumieniowaty układowy. Dzisiaj wiem jedno - gdyby wszyscy lekarze traktowali swoich pacjentów z takim zaangażowaniem jak Pani dr Pajdowska, to mielibyśmy najlepszą służbę zdrowia na świecie. Przesympatyczna osoba, bardzo rzeczowa, pomocna, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości, odpowiedzieć na wszystkie pytania. Moja choroba jest nieuleczalna, ale dzięki Pani dr w końcu została wykryta i można spróbować zahamować jej rozwój. Ogromne podziękowania za cudowne podejście do pacjenta!!!

Jestem pacjentem pani doktor od kilku lat. Dzięki jej pomocy udało mi się zwalczyć różne schorzenia. Bardzo polecam panią doktor osobom borykającym się z trądzikiem. Sam miałem z tym duży problem, a antybiotyki nie dawały oczekiwanego rezultatu. W końcu postanowiliśmy zastosować leczenie izotretynoiną. Pod opieką pani doktor udało mi się kompletnie wyeliminować problem trądziku. Podczas stosowania leku występowały drobne efekty uboczne, przed czym pani Pajdowska przestrzegała, ale nie były one bardzo irytujące, a co najważniejsze po skończeniu leczenia ustały i zniknęły tak jak trądzik. Szczerze polecam panią doktor, ponieważ dzięki niej skutecznie pozbyłem się tego irytującego schorzenia.

Od dwóch lat jestem pacjentką Pani doktor. Dzięki Pani doktor zostałam skierowana do szpitala w Poznaniu. Leczenie jest skuteczne, chodzę co jakiś czas na kontrolę. Jak na razie wszystko jest w porządku. Poświęciła mi dużo czasu i uwagi. Pani doktor jest warta polecenia. Doktor Anna Pajdowska, jest to wspaniały lekarz, jest to po prostu ANIOŁ. Czesława Sz. z Jarocina

Bardzo polecam. Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna a leczenie skuteczne. Zawsze znalazła dla mnie czas w dość krótkim czasie wyleczyła mnie z uciążliwego trądziku tłumacząc mi każdy etap leczenia.

Bardzo dobry lekarz jako jedyny pomógł mi wyleczyć łysienie plackowate , osoba ta jest bardzo uprzejma i podchodzi profesjonalnie do tematu bardzo polecam

Trafiłam do doktor Pajdowskiej z zaawanasowaną grzybicą ziarnistą, która wystąpila u mojego syna. Poprzedni lekarze leczyli na chybił trafił nie wiedząc co leczą przez co stan sie pogarszał. Pani doktor z miejsca wysłała syna na specjalistyczne badania dzieki czumu zdiagnzowano grzybice i mimo dosc długotrwalego leczenia zakończone zostało sukcesem. Zawdzięczamy to doktor Pajdowskiej , która okazala sie konkretnym i zdecydowanym lekarzem. Polecam.

Od kilku lat borykałem się z kurzajkami. Pojawiało się ich coraz więcej, a preparaty apteczne, które stosowałem nie pomagały. W końcu trafiłem do pani doktor Anny Pajdowskiej i wszystkie brodawki zostały usunięte. Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia.

Mam doświadczenie z dr Pajdowską od wielu lat. Leczę córkę od 8 lat na łysienie plackowate. Jest to bardzo przewlekła choroba wymagająca specjalistycznego leczenia, poświęcenia i systematyczności z obu stron. Na początku zdiagnozowania choroby niewielu lekarzy potrafiło odpowiednio dobrać leki i sposób leczenia, które niestety czasami nie pomagały i wymagały olbrzymich kosztów, czasem nawet leczenia nie konwencjonalnymi metodami. Podczas pierwszej wizyty doceniłam podejście i profesjonalizm Pani doktor do naszego schorzenia. Uważam, iż Pani Anna jest godna polecenia jako specjalista w swojej dziedzinie, jako człowiek i kobieta. Cechuje się indywidualnym nawet matczynym podejściem do każdego pacjenta, bardzo miła i sympatyczna.

jestem bardzo zadowolona z leczenia, od ponad roku leczyłam sie u pani doktor na łysienie plackowate i efekty sa bardzo zadowalające, poniewaz łysienie zniknęło calkowicie a ponadto mam teraz bardzo geste włosy( jeszcze rok temu mialam bardzo rzadkie

Rewelacyjny lekarz! Polecam wszystkim, którzy mają jakikolwiek problem ze skórą. U pani doktor leczę się od ponad roku i nawet dwuletnie leczenie w Poznaniu nie przyniosło takich efektów, jak u pani Pajdowskiej. Jest bardzo sympatyczna, wzbudza zaufanie. Bardzo polecam.