lekarz Anna Panas-Wójcik

2,6
2,2
1,6
1,8

Ja i moja żona mieliśmy tą wątpliwą przyjemność, spotkać tą lekarkę chwilę po narodzinach naszej córeczki. Jako neonatolog (jest ona nie tylko pediatrą) oceniała stan naszego nowo narodzonego dziecka. Już chwilę po porodzie słyszeliśmy od niej chamskie teksty. Cytaty są zbędne. Było to bardzo nieprzyjemne, gdyż żona miała ciężki poród i zamiast odpoczywać i wziąć kilka głębszych wdechów po wyczerpujących parciach, denerwowała się przez tą lekarkę. Psuje ona opinię i dobre imię szpitala w Świdniku, gdzie właśnie ze względu na dobre zdanie o tej placówce, zdecydowaliśmy się rodzić. Na marginesie - jesteśmy z Lublina, gdzie jest kilka szpitali, które mogliśmy wybrać. Po 10 dniach od wypisania córeczki ze szpitala, byliśmy u tej lekarki na wizycie kontrolnej ze względu na żółtaczkę noworodkową. Na dzień dobry dostaliśmy burę odnośnie nie posiadania pieluchy tetrowej, aby położyć na nią córeczkę. Po czym lekarka użyła do tego celu podkładu medycznego. Córeczka posiadała pleśniawkę oraz ropiały jej oczka. Zaleceniem lekarki było m.in. aby żona częściej się myła (chamska insynuacja, że jest brudasem). Zalecenia medyczne, podobnie jak kultura tej lekarki, również są na niskim poziomie. Zaleciła nam, aby jak najczęściej przemywać córeczce jamę ustną pewnym medykamentem, jak również zakraplać jak najczęściej krople do oczu. Dorośli mogą przyjmować leki w określonych dawkach, ale wg niej noworodków to nie dotyczy. Jej zalecenia zostały skonfrontowane z innym specjalistą. Jednak nie każdego stać na dodatkową, prywatną wizytę. Z tego powodu odradzam wizyty u niej, gdyż stracicie możliwość prawidłowego i bezpiecznego leczenia swojego dziecka. Wizytę i jej osobę oceniam negatywnie. PS Pisałem "lekarka" zamiast "Pani doktor" świadomie, gdyż ta osoba nie zasługuje na mój szacunek.

No niestety po wizycie muszę potwierdzić te negatywne opinie. Wizyta zaczęła się od uwagi odnośnie postawienia nosidełka potem się zaczęło ubranko nie takie sposób zdejmowania ubranka nie taki następnie przeszło do rozmowy o czyszczeniu miejsc intymnych u dziecka i powiem szczerze żałuje że kupa nie doleciała do fartucha Pani doktor ( a szkoda) to najlepiej by podsumowało wizytę u pani dr na pytania odnośnie szmeru przy serduszku odpowiedź padła że w większości przypadków samo się zarasta. Na podsumowanie szkoda ze nie można dawać punktów ujemnych bo wtedy było by -5 za uprzejmość.

Wyjątkowo nieprzyjemna, wręcz chamska P.Doktor, odzywki na poziomie zerowym, dosłownie krzyczała zarówno na mnie jak i poprzednie mamy które wchodziły do jej gabinetu, chyba każdy musi dostać od niej tzw. opieprz z darciem gęby np. za brak pieluchy lub tego typu rzeczy, szczerze nie polecam !

Pani doktor to stanowcza i konkretna osoba. Na moje wszelkie pytania odpowiadała bardzo dokładnie. Może nie jest milutka ale to nie stanowi o jej kompetencjach. Ja jestem zadowolona z wizyty i polecam.

Stanowczo odradzam wizytę u tej pani. W życiu nie spotkałem tam chamskiego, traktującego z góry i niekompetentnego człowieka! Po półgodzinnym spóźnieniu (oczekiwanie w zapylonym od remontu korytarzu szpitala z tygodniowym dzieciaczkiem) łaskawie się pojawiła z miną wielkiej łaski, bez chociażby "przepraszam". Bardzo oburzona tym ze dziecko zsikało się na wadze! Jak również faktem że nie miało ubranka rozpinanego od góry do dołu (zaznaczam że i tak rozbierała go mama). Tekst do mojej żony: "gdzie pani pcha te brudne łapy" po tym jak gładziła płaczącego synka po policzku chyba nie wymaga w ogóle komentarza. Zero empatii, taki człowiek pediatrą to jakieś nieporozumienie.