dr Anna Pankiewicz

Psychiatra

3,5
3,3
3,3

Byłam z wizytą z synem, by potwierdzić diagnozę zespołu Aspergera. Po przybyciu do jej gabinetu, usadowiła nas w jednym pokoju, w drugim siedziala już inna pacjentka, a ona sama poszła do pomieszczenia socjalnego i jakieś 20 minut terkotała przez telefon jak słodka nastolatka. W gabinecie była już opryskliwa, fukająca, odnosząca się do mnie ze wyższością. Stwierdziła, że syn ma zaburzenia ze spektrum autyzmu i wystawi stosowną opnie. Prosi tylko o przesłanie opinii psychologicznej na maila. Co uczyniłam. Wielokrotnie próbowałam się z nią skontaktować.Dwa razy na smsa odpowiedziała. Kilka razy przesłałam jej opinię, bo podobno nie otrzymała ode mnie żadnych maili. Za każdym razem informowałam smsem, że właśnie wysłałam jej maila, na wpadek gdyby wpadł do spamu. Po czterech miesiącach daje za wygraną.
Pani zainkasowała 150 zł za wizytę, nie wystawiąc paragonu. Następnie mnie i mojego syna olała. Syna czeka kolejna wizyta u psychiatry. A mnie pisanie skargi do Dolnośląskiej Izby Lekarskiej o nieetczne zachowanie pani doktor.
Ostrzegam

Najlepszy lekarz jakiego znam. Miła, bardzo kompetentna Pani doktor z poczuciem humoru. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Gorąco polecam.

ODWIEDZIŁAM WIELU PSYCHIATROW, DO PANI DOKTOR TRAFIŁAM PRZYPADKIEM, ...... TO KOBIETA KTORA POSWIECA BARDZO DUZO CZASU NA ANALIZE PROBLEMU, ROZMOWE JEST SERDECZNA MILA I ZAWSZE USMIECHNIETA . WZBUDZA ZAUFANIE. TO LEKARZ KTORY MA DUZA WIEDZE ALE I MADROSC BY BARDZO PROSTO JA PRZEKAZAC PACJENTOWI. DZIS CZUJE SIE DOBRZE. JESTEM BEZ LEKOW. DZIEKUJE PANI DOKTOR!!

Niestety ale odniosłam miłe wrażenie i na tym koniec.

Niestety ale odniosłam miłe wrażenie i na tym koniec.