dr n. med. Anna Pankowska

Pulmonolog

Pierwszy raz trafiłam do Pani doktor gdy córka była maluteńka. Leczymy się u Pani doktor od prawie 2 lat. Pobyt na oddziale był wręcz wspaniały, opieka Pani doktor nie do porównania z niczym. Ufam Pani doktor jak żadnemu innemu lekarzowi, polecam każdemu. Gdyby tylko było mnie stać na częste wizyty bywała bym kiedy tylko potrzebuję. Nie znam bardziej kompetentnego lekarza od Pani doktor, czuje sie bezpiecznie kiedy wiem że Pani doktor jest. Nie wspomnę już o tym że Pani doktor nie raz "uratowała nam życie" - DZIĘKUJĘ.

Jak najbardziej mogę polecić Panią doktor :) Bardzo miła,ciepła, uprzejma, kompetentna. Po prywatnej wizycie wylądowałam z dwoma synami w szpitalu w Łagiewnikach. Dzieci zostały poddane kompleksowym badaniom. U starszego(5 lat) wykryto mykoplazmę.U młodszego (2,5 roku) nie wykryto nic, mimo ze miał katar od kilku dobrych miesięcy.Pani doktor podpowiedziała ze u niektórych dzieci to od rosnących ząbków. Potwierdziło się to wraz z wyjściem wszystkich zębów :) Podpowiedziała również co stosować w jakich dolegliwościach żeby uniknąć antybiotyków. POLECAM !!!!!

Pani Doktor Pankowska,jest wspaniałym lekarzem dzieki Niej mój syn żyje i może sie cieszyć i bawić tak jak inne zdrowe dzieci.Pani doktor zawsze ma czas nawet swój prywatny aby poświęcić dziecku,jeszcze nigdy nie spotkałam się z odmową ze strony Pani doktor.Bardzo pozdrawiam Panią doktor.Magdalena Chudobińska w raz synem Patrykiem Chudobińskim Dziękujemy

Trafiłam do Pani doktor z 3,5 miesiecznym dzieckiem z rozpoznaniem przez pediatre zapalenia płuc śródmiaższowego,jak się okazało nie było zapalenia.Z powodu utrzymujacego się kaszlu mała trafiła na badania do szpitala.Kiedy indziej lekarz przepiasał antybiotyk więc znów udałam się po pomoc bojać sie podać tego leku i zastosowała leczenie dzięki któremu uniknełam podania małej antybiotyku.PRZYZNAJE ze moze nie jest to najcieplejsza w obyciu osoba.Może robić wrażenie oschłej i surowej ale ja jestem gotowa modlić się by choć połowa naszych lekarzy była oschła za cene kompetencji i wiedzy.Co mi z uśmiechów lekarza gdy serwuje na kazda pierdołe antybiotyk bo mu się nie chciało douczać.POZDRAWIAM PANIĄ RAZEM Z MAGDĄ

Polecam wszystkim, którym zależy na lekarzu, który jest prawdziwym fachowcem, wie co robi i umie wyprowadzić na prostą nawet baaardzo skomplikowane przypadki. Mam ogromne zaufanie do Pani doktor i jestem szczęśliwa, że moje dzieci trafiły pod jej opiekę. Nic dodać, nic ująć.

Mój roczny synek był leczony w jednym z łódzkich szpitali nie dawali sobie rady z jego chorobą miał zapalenie płuc, oskrzeli, gardła i ucha środkowego... pojechałam do szpitala w którym leczy Pani dr Pankowska w Łagiewnikach i ona mi wyleczyła synka teraz synek ma 4latka i już tak nie choruję. POLECAM świetny specjalista z powołania :)

To najlepszy lekarz jakiego znam (a byliśmy u wielu i zawsze kończyło się kolejnym antybiotykiem). Pani doktor leczy moją córcie i synka. To jedyny lekarz, który zleca badania specjalistyczne, by ukierunkować leczenie. W szpitalu, w którym pracuje pani doktor szanuje się rodziców i dzieci, panuje tam naprawdę przyjazna atmosfera. Personel medyczny również bardzo sympatyczny. Polecam

Pani doktor jest bardzo dokładna w badaniu i omawianiu choroby jak równiez leczeniu,mieliśmy trzech synów z zapaleniem płuc w tym jednego z zaostrzeniem astmy w szpitalu lezeli razem na jednej sali i pani doktor do każdego podchodziła indywidualnie i omawiała konkretne wyniki badań

Dla mnie rewelacyjny lekarz. Jako jedyny lekarz, który nie badając mojego dziecka w 99 % stwierdził jego chorobę, którą oczywiście potwierdziły badania. Wystarczył wywiad, który ze mną jako matką przeprowadziła i wiedziała Pani doktor z czym będziemy mięli do czynienia. Powiem tylko, że chodziłam po różnych lekarzach i nikt nie potrafił mi pomóc, a tutaj wystarczyła jedna wizyta i diagnoza postawiona była w 100 % słuszna. Ja polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z dolnymi drogami oddechowymi swojej pociechy... NAPRAWDĘ WARTO

Wspaniały lekarz. Fachowa, rzeczowa, skuteczna. Ma ogromne doświadczenie w leczeniu trudnych przypadków. Wiem coś o tym, ponieważ od lat leczą się u niej wszystkie moje dzieci (a mam ich troje). Niewielu jest specjalistów kalibru p. dr Pankowskiej w Łodzi. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Łódź"?

Przychodnia
Złotno 34