lekarz Anna Partyka

Wenerolog, Dermatolog

Cos niesamowitego co to za nieprzyjemny czlowiek. Nieuprzejma do granic , absolutny brak empati , znudzenie zawodowe . Gdy w ramech wizyty kontrolnej zapytalem o inny problem niz narosl na czole , Pani powiedziala ze podczas wizyty odpowie na jadna sprawe a jezeli che omowic inny problem skorny to musze umowic sie ma nastepna wizyte ,,, cos niebywalego . Abdolutnie niepolecam

Pani była dla mnie o nie miła i problematyczna,szybko się denerwuje.. gdy ktoś ma inne zdanie na temat kremu/maści.Nie widzi innej drogi leczenia,nie daje wyboru.Ona wie najlepiej.

Niemiła, poprosiłem o receptę na znaną mi przypadłość na która leczę się od kilku miesięcy i leki te mi pomagają, lecz pani doktor stwierdziła, że jestem chory na coś innego, że ona lepiej wie i kazała stosować swoje leki. Odradzam bo szkoda czasu.

Polecam tę Panią dermatolog! Lekarz znający się na swojej pracy. Bardzo mi ta Pani pomogła.

Przemiła pani doktor, bez względu na ilość pacjentów pod gabintem, fachowo i miło zajmuje się pscjntem!!!! Dokładnie tłumaczy na czym polega chroba i jak się leczy! Poprostu aż miło do takiego lrkarza chodzić!!

uważam że jest to miła osoba i z chęcią pomaga innym.

uważam że jest to miła osoba i z chęcią pomaga innym.

Pani dermatolog brzydzi się pacjentów, jest bardzo nie miła. Nie polecam

Pani dermatolog brzydzi się pacjentów, jest bardzo nie miła. Nie polecam

Rzetelna i bardzo miła dermatolog. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, wszystko dokładnie tłumaczy i udziela odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza