lekarz Anna Pasterskalekarz Anna Pasterska - zdjęcie profilowe

lekarz Anna Pasterska

Laryngolog

Doktor Anna Pasterska jest specjalistą laryngologiem z dwudziestoletnią praktyką. Zajmuje się leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, gardła i krtani. Profesjonalne wyposażenie gabinetu pozwala na przeprowadzanie specjalistycznych badań laryngologicznych podczas wizyty, w tym badań endoskopowych i tympanometrycznych. Dr Pasterska trafnie diagnozuje i leczy choroby zarówno u osób dorosłych jak i dzieci. Kwalifikuje do zabiegów przegrody, migdałków oraz aparatowania słuchu.

Cena wizyty: 120zł

WSPANIAŁY LEKARZ!! Trafiłam do pani dr Pasterskiej przypadkiem z zapaleniem ucha środkowego na trzy tygodnie przed operacją ucha (myringoplastyka). Pani doktor objęła mnie fachową i troskliwą opieką. Trafiłam przypadkiem, ale już pozostaną pacjentką pani Anny Pasterskiej. Jestem wdzięczna za wszystko.

Jestem wdzięczna za wszystko.

Chore zatoki i wieczny bol gardła, angina 2 razy do roku.. to juz przeszlosc. Pani Anna skutecznie wyprowadziła mnie z wielu dolegliwosci, ktore mnie meczyly. To świetny laryngolog i widać, że ma ogromne doświadczenie

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Mam nadzieję, że dzięki Pani doktor na długo (na zawsze) pozbyłam się problemów z gardłem - szczególnie nawracającej anginy i zapalenia ucha!

Panią doktor znalazłam w internecie, kierując się komentarzami innych. Zostałam wraz z synkiem przyjęta o czasie, w poczekalni przemiła recepcjonistka. Pani Doktor miła, uśmiechnięta, wysłuchała wszystkiego, co mam do powiedzenia, dokładnie wszystko mi wytłumaczyła, zwróciła uwagę na rzeczy, które umknęły innym laryngologom, podpowiedziała mi, jak radzić sobie z problemami uszu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała obawy. Czekała cierpliwie, aż synek się uspokoi do badania; badanie przeprowadzone bardzo sprawnie i szybko. po wyjściu na synka w recepcji czekała nagroda, przesympatyczna Pani zaproponowała również synkowi picie. Kolejna mama, przyszła na ...

Panią doktor znalazłam w internecie, kierując się komentarzami innych.
Kolejna mama, przyszła na wizytę z dwójką dzieci, Pani w recepcji zaproponowała, że zajmie się dzieckiem i w dodatku czytała mu książeczkę.
No z czymś takim jeszcze się nie spotkałam :))
Polecam i jeszcze raz POLECAM

O Pani Pasterskiej dowiedziałem się dzięki wyszukiwarce google. Do umówienia się na wizytę przekonały mnie bardzo pochlebne opinie, które przeczytałem w necie. Mile zaskoczyło mnie to, że termin wizyty wyznaczono mi tego samego dnia choć było już po godzinie piętnastej. Kolejnym pozytywem było to, że poza chorym uchem Pani Doktor zajrzała też do drugiego ucha i nosa więc nie ogranicza się do minimum. Zawiodło mnie tylko trochę to, że aby się czegoś więcej dowiedzieć musiałem pytać bo w przeciwnym razie wyszedłbym tylko z receptą i kartką opisującą dawkowanie przepisanych lekarstw. Kiedy płaci się 100 złotych za piętnastominutową wizytę to oczekuje się chociaż krótkiego wyjaśnienia mówiącego choćby o przewidywanym okresie leczenia i ustąpienia objawów. Jako całość wizytę określam pozytywnie, jednak na pewno nie na 5... raczej 3+.

Potrzebowałem lekarza od zaraz. Zazwyczaj nie korzystałem z usług prywatnych, jednak przez długie kolejki w przychodniach nie miałem innego wyjścia. Ból ucha cały czas nasilał się. Panią doktor wyszukałem w internecie. Był to pierwszy lepszy wynik jaki wybrałem z listy. Nie sądziłem, że najlepszy i ktoś tak szybko może mi pomóc. Nie dość, że dostałem prawidłową diagnozę i sposób w jaki mam sobie z tą dolegliwością poradzić, to w gabinecie panowała bardzo miła atmosfera, zero stresu i czekania na swoją kolejkę. Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

Wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Długo szukałam dobrego laryngologa, z powodu moich problemów z uchem. Pani Doktor natychmiast rozpoznała problem. To miła, rzeczowa, kompetentna osoba. Nie tylko zajęła się moim uchem, ale również zajrzała do gardła i nosa. Zleciła dodatkowe badania. Jestem bardzo zadowolona.

Pani laryngolog posiada przede wszystkim talent i lubi pomagać ludziom. Czuje się, że robi to z prawdziwego powołania. Nawet teraz zimą, gdy jest dużo pacjentów, poświęca tyle czasu ile potrzeba każdemu. Moja wizyta z zapalonym uchem trwała prawie pół godziny i ani razu nie wyczułem zniecierpliwienia pani lekarki. To się naprawdę ceni w zestawieniu z tradycyjną polską służbą zdrowia.

Zdecydowanie polecam. Długo szukałem dobrego laryngologa w Poznaniu z powodu częstych kłopotów z gardłem. Pani doktor wszystko dokładnie mi wyjaśniła, zleciła dodatkowe badania. Korzystam z pomocy Pani doktor już 2 lata, nie zawiodłem się, zawsze mogę liczyć na pomoc.

Pani Doktor to przemiła kobieta i świetny fachowiec. Potrafi wysłuchać pacjenta. Interesuje ją cały pacjent i leczy go jako "całość" a nie tylko chore migdałki, zatoki czy ucho. Na pewno zostanę pod jej opieką tak długo jak będzie trzeba. Zdecydowanie polecam! P.S. Po 2 dniach od wizyty, po moim mailu z niepokojami dotyczącymi dalszego leczenia Pani Doktor SAMA do mnie zadzwoniła z zapytaniem jak się czuję. Coś niebywałego.... Dobry Lekarz i Dobry Człowiek....

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Poznań"?

ulica Dolna Wilda 16 A/5
61-552 Poznań

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu
60-355 Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań