lekarz Anna Pasterskalekarz Anna Pasterska - zdjęcie profilowe

lekarz Anna Pasterska

Laryngolog

Doktor Anna Pasterska jest specjalistą laryngologiem z dwudziestoletnią praktyką. Zajmuje się leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, gardła i krtani. Profesjonalne wyposażenie gabinetu pozwala na przeprowadzanie specjalistycznych badań laryngologicznych podczas wizyty, w tym badań endoskopowych i tympanometrycznych. Dr Pasterska trafnie diagnozuje i leczy choroby zarówno u osób dorosłych jak i dzieci. Kwalifikuje do zabiegów przegrody, migdałków oraz aparatowania słuchu.

Cena wizyty: 120zł

Polecam panią doktor jest bardzo miła i sympatyczna panią bardzo uprzejma wie co dolega dziecku i jest bardzo fajna

Zgłosiłem się do Pani doktor, z przewlekłym katarem (utrzymującym się ponad miesiąc), krwawieniem z nosa i obniżonym zmysłem powonienia. Moim głównym celem było wykonanie badania fiberoskopem. Jednak po przeprowadzonym wywiadzie, Pani doktor uznała, że dane badanie jest zbędne i tylko obejrzała moje drogi oddechowe, po czym nie podała pełnej diagnozy, tylko stwierdziła, że jest to prawdopodobnie obecnie panujący wirus, połączony z ogólnym osłabieniem organizmu. Przepisała mi tylko jedne krople do nosa, reklamując przy tym priobiotyk w płynie, po których moja odporność się zwiększy i zaleciła kupić go u siebie przy recepcji (za blisko 50 zł). Nawet nie zaleciła ponownej wizyty jeśli na przykład objawy nie ustąpią. Część moich pytań pozostało bez odpowiedzi, ponieważ czas wizyty (5 minut) się zakończył i Pani doktor dała mi do zrozumienia, że nasze spotkanie jest już zakończone, ponieważ czekają kolejni pacjenci. Niestety w ciągu następnego tygodnia moje objawy nie ustępowały, więc zgłosiłem się na kolejną konsultację, do innego specjalisty, ten specjalista wykonał żądane przeze mnie badanie i zlecił kolejne, znalazł źródło problemu i po przepisaniu zupełnie innych leków, rozwiązał mój problem. W moim odczuciu, wizyta u Pani dr. Anny Pasterskiej była mało profesjonalna, moje prośby i pytania nie zostały uwzględnione. Szybkie kończenie wizyty, bo kolejni pacjenci czekają i reklamowanie produktów konkretnej firmy, które mnie mają „ozdrowić” uważam wręcz za nieetyczne i nie przystające lekarzowi. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

Bardzo dobra specjalistka. Empatyczna, uprzejma, udziela odpowiedzi na wszelkie pytania. Gabinet nowocześnie wyposażony. Problem z uchem rozwiązany w ciągu 2 tygodni. Polecam

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty z małym dzieckiem (podcięcie wędzidełka). Pani doktor ma dobre podejście do dzieci i przekazuje szczegółowe informacje rodzicom. Polecamy

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pani doktor. Podcięcie wędzidełka u małego dziecka wykonane błyskawicznie. Z gabinetu wyszliśmy z informacjami a dziecko bez płaczu. Polecam

Nie Polecam lekarza bardzo słaba oraz obojętna wręcz zbywającą konsultacja lekarska. Pani dr podcinała mojemu synowi wędzidełko lecz bardzo szybko okazało się że jest podcięte źle (opinia trzech lekarzy specjalistów ) po czym wróciliśmy do Pani przedstawić fakty i oponie lekarzy lecz Pani dr upiera się iż wędzidełko zostało podcięte prawidłowo i po nie spełna pięciu minutach zbywającego tonu żegna nas oczywiście za wizytę trzeba było zapłacić Odczucia jakich doświadczyliśmy w prywatnym gabinecie Pani dr na poziomie bardzo ale to bardzo zdecydowanie na jedną gwiazdkę .

zbywającego tonu żegna nas oczywiście za wizytę trzeba było zapłacić

WSPANIAŁY LEKARZ!! Trafiłam do pani dr Pasterskiej przypadkiem z zapaleniem ucha środkowego na trzy tygodnie przed operacją ucha (myringoplastyka). Pani doktor objęła mnie fachową i troskliwą opieką. Trafiłam przypadkiem, ale już pozostaną pacjentką pani Anny Pasterskiej. Jestem wdzięczna za wszystko.

Jestem wdzięczna za wszystko.

Chore zatoki i wieczny bol gardła, angina 2 razy do roku.. to juz przeszlosc. Pani Anna skutecznie wyprowadziła mnie z wielu dolegliwosci, ktore mnie meczyly. To świetny laryngolog i widać, że ma ogromne doświadczenie

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Mam nadzieję, że dzięki Pani doktor na długo (na zawsze) pozbyłam się problemów z gardłem - szczególnie nawracającej anginy i zapalenia ucha!

Wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Długo szukałam dobrego laryngologa, z powodu moich problemów z uchem. Pani Doktor natychmiast rozpoznała problem. To miła, rzeczowa, kompetentna osoba. Nie tylko zajęła się moim uchem, ale również zajrzała do gardła i nosa. Zleciła dodatkowe badania. Jestem bardzo zadowolona.