lekarz Anna Pawlikowska

2,6

Moje dzieci są od wielu lat pacjentami Pani Doktor. Ma ogromną wiedzę, potrafi bardzo dobrze zdiagnozować problemy zdrowotne, dokładnie wytłumaczyć i dobrać skuteczne leczenie. Jest miła, rzeczowa i bardzo profesjonalna. Zdecydowanie polecam.

Najlepsza Pani Doktor, ma wspaniałe podejście do dzieci. Uprzejma, kompetentna i rzetelna. Dokładnie wysłucha i zbada - dla Pani Doktor pacjent jest bardzo ważny. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam z dzieckiem do Pani Doktor. Polecam z całego serca.

Pediatra opiekujący się moją córka od pierwszego tygodnia życia, którą z całego serca polecam. A mija nam właśnie 2 lata od pierwszego kontaktu. Bardzo dokładnie i długo bada dziecko, dopytuje o różne kwestie. Nie przepisuje w ciemno antybiotyków. Owszem, zdarza jej się zadać pytanie „a co Pani myśli, albo jak chciałaby Pani leczyć” - ale dla mnie są to pytania, które wynikają z jej szacunku do rodzica i tego, że to on pozostaje w kontakcie z dzieckiem 24h/dobę, w naszym przypadku dotyczą wyboru drogi leczenia, gdzie każda jest przez nią aprobowana, a rodzic może zdecydować co lepsze. Nie wypisuje w ciemno lekarstw, pyta jakie leki np. do inhalacji mamy w domu, kiedy używane - i jeśli wg niej nadają się do leczenia to przy tym zostaje. Szczegółowo omawia szczepienia, na każde wątpliwości rodzica - reaguje z szacunkiem. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi, ale jeśli coś jest poza jej kompetencjami- staje na głowie, aby zadbać o dziecko - wypisując skierowanie na badania w trybie pilnym lub dając skierowanie do szpitala. Fakt, może sprawiać wrażenie mało komunikatywnej, ale wychodzę z założenia, że nie idę na pogawędkę tylko po to, aby dziecko zostało odpowiednio zaopiekowane. Nas nigdy nie zawiodła

Brak kompetencji to najlagodniejsze określenie jakie nasuwa mi się na język. Na pytania co by Pani polecała w odpowiedzi słychać tylko ,,a jak Pani uważa?,, ,, a jak Pani chce,, to jest lekarz? To jest kpina z pacjenta i z dziecka....brak podstawowej wiedzy , zatrzymanie w czasie, ignorowanie problemu poruszonego przez pacjenta...to niedopuszczalne ze ktoś taki pracuje z małymi dziećmi....podlaczam sie do opini wyzej o braku komunikacji z Pacjentem.

Brak kompetencji to najlagodniejsze określenie jakie nasuwa mi się na język.

Totalnie odradzam tą panią ! Kompletny brak wiedzy oraz komunikatywności. Żałuje, ze poszłam tam z moim dzieckiem już nigdy nie podejmę się takiej decyzji.