lek. med. Anna Pawłowicz-Górska

Psychiatra

Wspaniały lekarz- miałam problemy z depresja lękową, ale to już przeszłość .Pani doktor pomogła mi jak nikt w życiu.Dziękuję.

U Pani doktor leczę się od 10 lat. Potrafi wysłuchać, doradzić, stwarza atmosferę, że chce się wygadać, ma wystarczający czas dla pacjenta. Profesjonalna i konkretna . Bardzo polecam

Wizyty mi pomagają, jestem zadowolona ze wsparcia jakie otrzymuję bo widzę efekty. Polecam tego psychiatrę

Bardzo dobra pani doktor,najlepsza z najlepszych ,wielokrotnie wyciągnęła mnie z "czarnej dziury",skuteczna w 100%,masz problem ,zgłoś się do pani Ani, na pewno się nie zawiedziesz,polecam :)

Mnie pomogło. Terapia poskutkowała. Leczyłem się schizofrenię bo miałem manię prześladowczą i przy tym straszne urojenia. Ciągle mi się wydawało, że ktoś chodzi za mną, mówi do mnie, że słyszę jakieś głosy. Nie dawało mi to spokoju. Czułem się jak jakiś opętany. Aż do dziś. Wreszcie znalazłem sprawcę tego czynu - to ja sam, we własnej osobie !!!!

Rewelacja. Dobra diagnoza to dobre leczenie u nas podziałało. a co więcej będziemy zachęcac każdego ,kto będzie potrzebował psychiatry. Dobry wybór. Wiemy że warto.

zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta. Czułam się dobrze zaopiekowana.

Od pierwszej wizyty poczułam ogromną ulgę, że akurat trafiłam na takiego lekarza, jaka okazała się pani Anna Pawlowicz -Górska. To lekarz, który ma ogromne wyczucie i wrazliwość. Darzę ją ogromnym zaufaniem, dzięki temu mam poczucie bezpieczenstwa. polecam kazdemu, kto stoi na rozdrozu, boryka się z samym sobą.

Zdecydowanie polecam!! - przyznam, że zanim zdecydowałam się pójść do lekarza psychiatry miałam duże obawy, że nie zostanę właściwie wysłuchana i zrozumiana a co za tym idzie, że nie otrzymam wsparcia, którego tak bardzo potrzebowałam. U Pani doktor Anny Pawłowicz- Górskiej otrzymałam wszystko - odpowiedni czas, wnikliwe wysłuchanie i wszelkie wskazówki do radzenia sobie z chorobą. Dziękuję i polecam.