dr n. med. Anna Pawłowska

Gastroenterolog

Nie wiedza tej dr jest wręcz skandaliczna. Mam SIBO i nietolerancje histaminy (niestety nie wiedziała co to jest taka nietolerancja jak i badanie DAO). Stwierdziła, że tym nic się nie robi tylko podaje Xifaxan raz w roku. Na pytanie o pasożyty śmiała się, że to niezwykle rzadkie i niema po co robić (wyszła mi glista ludzka). Niesttey to kolejny przykład na jak dramatycznym poziomie są gastrolodzy w Polsce i że w takich tematach warto iść do dobrego dietetyka.

Bardzo polecam. Lekarz mimo, że młody to jakby napisać starej daty. Rzetelna, kompetentna. Mimo, ze wizyta była państwowa to miała czas wytłumaczyć mi dokładnie moją jednostkę chorobowa. Przebadała. Dokładnie przeczytała wyniki badań. Wyszłam z wizyty zadowolona. poinformowana. zaleciła badania kontrolne.wiec czuje się w tzw" dobrych rękach"