lekarz Anna Pieczyńska

1,3
1,6
1,6
1,3

Żałuję, że zdecydowałam się na wizytę u tej pani, mimo iż wiele osób mi odradzało. Zastanawiam się, jak ta osoba w ogóle jest dopuszczona do leczenia ludzi? Kto dał jej tytuł i uprawnienia? Jak widać cuda się zdarzają. Nieuprzejmość, niekompetencja, opryskliwość. 3 niewielkie problemy skórne kazała rozłożyć na 3 wizyty a chodziło tylko o konsultację i ewentualnie lekarstwo. Na twarz przepisała mi lek, który według ulotki pod żadnym pozorem nie wolno stosować na twarz. Jeśli szanujecie swoje zdrowie, zdecydowanie ODRADZAM

Nieuprzejmość, niekompetencja, opryskliwość.

witam :) Mimo wszystkich negatywnych opinii na temat p. doktor zdecydowałam się na wizytę- i to był mój błąd. Termin wizyty miałam z dnia na dzień. Pani doktor nie dość, że nie miła, to jeszcze jej podejście było na zasadzie 'jestem tu za karę'... Nic się nie dowiedziałam na temat mojej cery, co się z nią dzieję, jak o nią dbać itd. zamiast tego dowiedziałam się, że mam brzydką, zaniedbaną skórę bez nadziei na poprawę... po czym wyrecytowała regułkę o rożnego typu zabiegach: laserowych, maseczkach, peelingach, które na pewno sprawią, ze będę miała idealną buzię. Z dużym naciskiem na prywatną wizytę, bo na nfz może przepisać 'jakąś tam' maść, ale poprawy nie będzie... Wizyta trwała ok. 4 minuty... Odradzam tą panią, nawet do zwierząt leczenia się nie nadaję, tylko potrafi zdołować i zdenerwować. Żadnych kwalifikacji nie zauważyłam... NIGDY WIĘCEJ!

Dziwią mnie negatywne opinie na temat Pani dermatolog. Byłam u niej dwa razy i z czystym sumieniem moge ja polecic znajomym. Była bardzo miła i uprzejma więc nie rozumiem pozostałych internautów. Poświęciła mi tyle czasu ile trzeba i dowiedziałam się o schorzeniu wszystkiego co chciałam. Być może poza prywatnymi wizytami jest inaczej no ale nie oszukujmy się pieniądze robią swoje:)

Bardzo nie polecam!!! Bylam na wizycie prywatnej za ktora zaplacilam 100zl, po czym po 4min wyszlam z gabinetu i nic sie nie dowiedzialam oprocz tego, ze moze mi zaproponowac zabiegi ktory jeden z nich kosztuje okolo 130zl a zaleca okolo trzech. Bardzo niekompetentny lekarz!!! Z koleji mojej znajomej na problem z wrastajacymi sie wloskami po goleniu powiedziala ze ona nic nie moze zrobic i pozostaje po prostu pokochac swoje nogi...to jest zenada!!! Jestesmy strasznie rozczarowane.

Nie ma komentarza ale muszę coś napisać bo nie mogę zatwierdzić

Nie ma komentarza ale muszę coś napisać bo nie mogę zatwierdzić

Co za niekompetentny lekarz. NIKOMU JEJ NIE POLECAM.Kobiecie 68 lat z Wynikiem Boleriozy wręczyła wizytówkę z namiarami na jej prywatny gabinet.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza!!! Byłam u niej raz i o jeden raz za dużo!!! Osoba kompletnie niekompetentna, arogancka i baaardzo nieprzyjemna. Byłam u niej z kilkoma problemami dermatologicznymi, niestety nie uzyskałam pomocy. Naczekałam się tylko w kolejce i straciłam mnóstwo nerwów. Nie wspominając o fakcie, że moja wizyta trwała może 3-4 minuty:/, ale nic dziwnego skoro Pani Doktor przyjmuje w ciągu dwóch godzin 40 pacjentów... Dziwię się czemu przychodnia o dobrej renomie zatrudnia tak niekompetentnego lekarza.

Niestety pani doktor potraktowała mnie podczas wizyty w przychodni tak jak innych pacjentów: wręczyła wizytówkę gabinetu prywatnego i poleciła zabiegi w kwocie 100 zł(za jeden). Nie chciała nic wiecej powiedzieć, wszystko miała wytłumaczyć oczywiście na prywatnej wizycie.

Fatalna lekarka, kompletnie niekompetentna. Nikomu jej nie polecam

Fatalna lekarka, kompletnie niekompetentna. Nikomu jej nie polecam

Byłem już u wielu dermatologów ale tak niekompetentnej osoby jeszcze nie spotkałem. Podczas wizyty nie dowiedziałem się niczego konkretnego oprócz tego ze jedyny sposób żeby mi pomóc to cudowne zabiegi w ( oczywiście) prywatnym gabinecie. Każde moje pytanie było odbierane z pewnego rodzaju oburzeniem no bo przecież jak ja mogę zajmować cenny czas "pani doktor" który powinien się ograniczać do rozdania wizytówek prywatnego gabinetu i postawienia pieczątki. Zdecydowanie odradzam