Do pani ginekolog chodzę dopiero od tygodnia prywatnie na Żelaznej 1. Widać miałam szczęście, gdyż nie znałam opinii o tej pani i jest to pierwsza pani ginekolog do której chciałam chodzić systematycznie. Nie śpieszy się, widać, że podchodzi do sprawy poważnie. Niestety minusem jest może tylko koszt wizyty. Pierwsza 180 zł (bez cytologii), ale następna już po 80 zł. POLECAM:)

Byłam wcześniej u kilku ginekologów, ale Piekarz okazała się być najmniej delikatną z nich wszystkich. Pomimo niewielkiej infekcji bakteryjnej (wiadomo, że wtedy badanie palpacyjne nie jest rajem)siedziałam na fotelu chyba z 15 minut zwijając się z bólu. Pani doktor nie wiedziała co zrobić, patrząc na mnie wielkimi oczyma. Stwierdziła przodozgięcie macicy (co jest naturalnym stanem fizjologicznym, a tyłozgięcia nie miałam nigdy sygnalizowanego). Wydawała się także być dosyć nieobyta w kontakcie z pacjentką i niepewna wykonywanych badań, ruchów, przepisywanych recept. Generalnie - nic specjalnego.

Bardzo dobra lekarka fachowiec w kazdym calu.Pani doktor ma przede wszystkim ludzkie podejscie do pacjentek.Rzetelna i dokladna to malo powiedziane.Lekarka z powolania.POLECAM

Pani Doktor obecnie prowadzi moją ciążę. Zdecydowanie mogę ja polecić. Naprawde wizyta u Pani Ani to sama przyjemność. Delkatna, konkretna no jedym słowem mówiąc lekarz z powołania :) POLECAM W 100%

PANI ANIA JEST LEKARZEM Z POWOLANIA I DRUGIEJ DOKTOR NIE MA W TYCHACH JEST ZDECYDOWANIE NAJ LEPSZA.POLECAM!!!!

oby wiecej takich lekarzy. pani ania prowadzila moja ciaze i gdybym miala dokonac wyboru po raz drugi to wybrałabym napewno ja. polecam to naprawde dobra lekarka chyba najlepsza na jaka trafilam.

Świetna lekarka, konkretna, miła, sympatyczna,rzetelna- lekarz z prawdziwym powołaniem. Pani Ania prowadziła moją ciążę. Jest bez zarzutu dorą i fachową lekarka. Polecam ją wszystkim kobietom.

Konkretna, dokładna, zaangażowana, uprzejma, delikatna... po prostu więcej takich lekarzy!

lekarz z powołania 100 procentach polecam niema takiego drugiego lekarza

lekarz z powołania 100 procentach polecam niema takiego drugiego lekarza

p.Ania jest bardzo dobrą lekarką, szczerze polecam wszystkim :)

p.Ania jest bardzo dobrą lekarką, szczerze polecam wszystkim :)

Wciąż poszukujesz "Internista Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita