lekarz Anna Piekarz

Internista, Ginekolog

Bardzo elokwentna, wyrozumiała, wyjątkowo delikatna i cierpliwa Pani Doktor. Polecam również dla dojrzałych kobiet pragnących posiadać dziecko. Wszystkie aspekty oceniam na 5 gwiazdek.

Godny polecenia lekarz. Cierpliwa, wnikliwa, widać że zna się na tym co robi. Wszystko tłumaczy za każdym razem czasami aż za bardzo :) ale widać, że zależy jej aby pacjentka rozumiała co się dzieje. Przede wszystkim liczy się ze zdaniem pacjentki co raczej jest rzadko spotykane. Uprzejma i profesjonalna

Polecam Panią Dr Anne Piekarz-Adamczyk. Rewelacyjny lekarz. Kompetentna i rzetelną. To dzięki Pani Doktor mam cudowna córeczkę. Po trzech poronieniach udało się zajsc w zdrowa i wymarzona ciążę.Dziekuje Pani Doktor bo to dzięki niej wszystko się udało.

Byłam wcześniej u kilku ginekologów, ale Piekarz okazała się być najmniej delikatną z nich wszystkich. Pomimo niewielkiej infekcji bakteryjnej (wiadomo, że wtedy badanie palpacyjne nie jest rajem)siedziałam na fotelu chyba z 15 minut zwijając się z bólu. Pani doktor nie wiedziała co zrobić, patrząc na mnie wielkimi oczyma. Stwierdziła przodozgięcie macicy (co jest naturalnym stanem fizjologicznym, a tyłozgięcia nie miałam nigdy sygnalizowanego). Wydawała się także być dosyć nieobyta w kontakcie z pacjentką i niepewna wykonywanych badań, ruchów, przepisywanych recept. Generalnie - nic specjalnego.

Do pani ginekolog chodzę dopiero od tygodnia prywatnie na Żelaznej 1. Widać miałam szczęście, gdyż nie znałam opinii o tej pani i jest to pierwsza pani ginekolog do której chciałam chodzić systematycznie. Nie śpieszy się, widać, że podchodzi do sprawy poważnie. Niestety minusem jest może tylko koszt wizyty. Pierwsza 180 zł (bez cytologii), ale następna już po 80 zł. POLECAM:)

PANI ANIA JEST LEKARZEM Z POWOLANIA I DRUGIEJ DOKTOR NIE MA W TYCHACH JEST ZDECYDOWANIE NAJ LEPSZA.POLECAM!!!!

Pani Doktor obecnie prowadzi moją ciążę. Zdecydowanie mogę ja polecić. Naprawde wizyta u Pani Ani to sama przyjemność. Delkatna, konkretna no jedym słowem mówiąc lekarz z powołania :) POLECAM W 100%

Świetna lekarka, konkretna, miła, sympatyczna,rzetelna- lekarz z prawdziwym powołaniem. Pani Ania prowadziła moją ciążę. Jest bez zarzutu dorą i fachową lekarka. Polecam ją wszystkim kobietom.

Bardzo dobra lekarka fachowiec w kazdym calu.Pani doktor ma przede wszystkim ludzkie podejscie do pacjentek.Rzetelna i dokladna to malo powiedziane.Lekarka z powolania.POLECAM

oby wiecej takich lekarzy. pani ania prowadzila moja ciaze i gdybym miala dokonac wyboru po raz drugi to wybrałabym napewno ja. polecam to naprawde dobra lekarka chyba najlepsza na jaka trafilam.