lekarz Anna Piela

Psychiatra

3,7

Z porady Pani Doktor skorzystałam z polecenia znajomej, która bardzo pozytywnie odebrała ją w trakcie swoich wizyt. Wszystkie informacje się potwierdziły. Pani Doktor umówiła się ze mną w dogodnym dla mnie terminie, poświęcając mi dużo czasu. Nie czułam się spięta faktem, iż wizyta zaraz się skończy, gdyż minął mój czas. Spokojnie wysłuchała moich problemów, wyjaśniając jasno moje niepokoje i objaśniając proces leczenia. Ustawione leczenie już po kilku tygodniach przyniosło poprawę. Spokojnie mogę polecić wizytę u Pani Doktor innym pacjentom.

Leczę się u pani doktor i bardzo mi pomaga.wcześniej nie mogłam spać i wszystkiego się bałam. Dzięki pani doktor mogę znowu normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem. Serdecznie polecam.

Odradzam!!!!!!! Jak najdalej od tej Pani. Problem, z którym przyszłam zupełnie zignorowała - omawiała problemy innych pacjentów podając je jako. Będąc u tej Pani w gabinecie ma się wrażenie, że jest się intruzem.