lek. dent. Anna Pietrzak

1,4
1,4
1,3
1,3

Nic się nie zmieniło. Arogancja, brak kultury nie mówiąc już o podejściu do dzieci. Nikogo nie słucha, wszystko wie najlepiej. Wystarczy z resztą spojrzeć na jej minę. Podczas wizyty wyrzuca żale jaka to ona zapracowana, z niczym się nie wyrabia i w ogóle po co ja tu z dzieckiem przyszłam. Może czas na zmianę pracy lub zwolnienie lekarskie? Badanie stetoskopem trwało może 3 sekundy u dwulatka. Burczy coś pod nosem, strach o cokolwiek zapytać, nic nie wytłumaczy. Mam wrażenie, że zawsze wychodzę z gabinetu z taką samą niewiedzą z jaką przyszłam. Szkoda, że w Polanowie nie mamy możliwości wyboru pediatry z prawdziwego zdarzenia. Szczerze NIE polecam tego niby lekarza. Po ostatniej wizycie nie mam zamiaru już nigdy tam się pojawić z dziećmi.

Również trafiliśmy na Panią doktor na doraźnej w Koszalinie, NIESTETY!! Okropna, żenująca kobieta której wydaje się, że wszystkie rozumy pozjadała. Dziecku które od dwóch tygodni ma kaszel, zielone smarki lecące lawinowo i zieloną ropę w oczach przepisała... Groprinosin!!! Rzekomo osłuchowo czysty choć osłuchując w tym tempie poprzez dotyk jednosekundowy DOSŁOWNIE nie była w stanie usłyszeć niczego. Gardło "zbadała" tak samo dokładnie. Nie chcę więcej widzieć tej kobiety na oczy, menel spod sklepu zbadał by tak samo!!!!! BARDZO NIE POLECAM!!! AROGANCKA, OPRYSKLIWA, BEZCZELNA I KOPLETNIE BEZ ŻADNYCH KOMPETENCJI!!!

Tragedia. Dziecko 2,5-letnie - kaszel, katar, ból gardła, gorączka. Badanie trwało 5 sekund. Nie wiem czy w tak krótkim czasie można wysłuchać co dzieje się na oskrzelach, ale domyślam się, że to graniczy z cudem. Wszystko niby czyste. Wyszłam z gabinetu z noewiedzą, bez wypisanej recepty. Na drugi dzień udałam się prywatnie do Pani pediatry w Miastku. Okazało się, że dziecko ma zapalenie płuc i zapalenie migdałków. Jeszcze trochę i zaatakowałoby płuca.. nie polecam p. Pietrzak. Bez wiedzy. Niewykwalifikowana. Zero podejścia do pacjenta.

Trafiłam dzisiaj na tą "Panią Doktor" drugi raz po 4 latach (na doraźnej w Koszalinie). Również chciałam wystawić jej bardzo negatywną opinię. Szukam jakiegoś słowa, które pasowałoby do sytuacji ale chyba faktycznie wszystko zostało dobrze opisane powyżej. DRAMAT

Jak dla mnie Pani doktor jest bardzo w porzadku . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

ZŁOŚLIWA, HAMSKA, WREDNA a jak córka nie zrobiła tego co chciała (rozebrać się (14lat)) to zaczęła się na nią wydzierać.Nie słucha uwag , NIE polecam.

Zgadzam się całkowicie z poprzednim komentarzem. Ignoranckie zachowanie, nieuprzejme, wręcz odpychające. Strach w ogóle odezwać się do tej Pani. Kiedy bada dziecko to praktycznie telepatycznie. Wizyta ogranicza się do 3 minut i następny. Ani dawkowania nie wytłumaczy należycie, ani ile dni brać lek. Dziwi mnie tylko że cały Polanów huczy o jej praktykach a nikt słowem się nie odezwie. Niestety tak to jest w małych miejscowościach że z braku konkurencji pozwalają sobie na takie zachowania. W ogóle zastanawiające jest jak ktoś o otyłości tej Pani udziela rad zdrowego żywienia. A w Polo robiąc zakupy widzę Panią Lekarz a w jej koszyku spoczywają 4 dwulitrowe butle pepsi. Chyba że to nie w celu konsumpcji zakupione zostało. Coś chyba nie tak?! Jak lekarz może dopuścić się do tego stanu znając konsekwencje dla zdrowia. Sposobem odzywania zniechęca do rozmowy. Chodziłam do niej tyle czasu bo to najbliższy pediatra. Żałuję zdrowia dziecka. Bo efekty leczenia były marne a zainteresowanie pacjentem jeszcze gorsze.

Chamska , niemiła,nie słucha tego co się do mówi, wogole nie powinna leczyć, nie jest lekarzem z powołania, przypisuje antybiotyki sama nie wie na co, z dziećmi lepiej tam nie chodzić,

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Zero podejścia do pacjenta. Chamska i opryskliwa kobieta. Omijać szerokim łukiem.

Nie powinna nosić miano lekarza. Jest bardzo złym jego przykładem. Podczas wizyty nie słuchała co do niej mówie, kiedy powiedziałam o bólu gardła stwierdziła że udaje chorobę i powinnam zająć się swoim "krzywym" kręgosłupem. Odsyłała mnie pięć razy na badanie kręgosłupa do Koszalina a kiedy przywoziłam jej opinie że kręgosłup jest prosty zarzuciła niekompetencje koszalińskich pracowników rtg. Jak dla mnie ta Pani nigdy nie powinna mieć styczności z chorymi a już tym bardziej z maluchami których opieka została jej powierzona!!!