lek. dent. Anna Pietrzak

1,4
1,4
1,3
1,3

Trafiłam na tą Panią na pomocy doraźnej w Koszalinie (dziecko 2i pol roku). Dziecko z temp.39,6 dwa dni bez kaszlu i innych objawów. Pani doktor "osłuchała" małego poprzez bardzo szybkie dotknięcie stetoskopem, jakby dotykała gorącej wody palcem. Wypisała b. mocny antybiotyk. Przy całym badaniu była nie miła, wręcz chamska. NIE POLECAM TEGO LEKARZA. Jak widać arogancja działa nie tylko w Polanowie.

Przy całym badaniu była nie miła, wręcz chamska.
NIE POLECAM TEGO LEKARZA.
Jak widać arogancja działa nie tylko w Polanowie.

Pani DOKTOR NIE POWINNA MIEC NIGDY STYCZNOSCI Z PACJENTAMI A JUZ TYM BARDZIEJ Z MALYMI DZIECMI, JEST CHAMSKA AROGANCKA A LUDZI TRAKTUJE JAK TYCH GORSZEJ KATEGORII, bylam u niej z malym dzieckiem gdyz sie powaznie rozchorowalo, traktowala nas jak zlo konieczne.

zdecydowanie nie polecam. Bardzo mało uprzejma Pani doktor. Zero podejścia do pacjenta.

Totalne ignoranctwo i chamskie podejście do pacjenta. Po prostu brak słów.

Totalne ignoranctwo i chamskie podejście do pacjenta. Po prostu brak słów.