lekarz Anna Piotrowska-Karaś

Lekarz rodzinny

1,6
1,4
1,2

Zacznę od tego, że Pani Anna słyszy, ale nie słucha - byłam umówiona tego dnia na obciążenie glukoza na czczo i po 2 h. Więc uznałam, że warto byłoby zobaczyć tez insulinę i glukozę po 1 godz, bo ostatnio robiłam to 2 lata temu, a jestem osoba z insulinoopornoscia. Pani odmówiła mi wystawienia glukozy po 1 godz bo, uznała ze tak się nie powinno robić i zaakceptowałam to, poprosiłam wiec o skierowanie na obciążenie insulina, które jest płatne i robi się ją po wypiciu glukozy, która i tak piłam do tego badania (kolejne takie pobranie można zrobić za 6 miesięcy) Pani uznała, żebym sobie poszła do recepcji, zapłaciła i zrobiła bo skierowania nie trzeba.
W recepcji Panie zadzwoniły do Pani Anny, że jednak skierowanie jest potrzebne, więc odpowiedziała krótko, że nie widzi wskazania. Cała wizyta była niemiła, trwała całe 3 min, i odbywała się w atmosferze łaski „lekarki”. Ewidentnie było widać, że Pani już jest zmęczona swoją praca i traktuje mnie tak abym szybciej sobie poszła, nie spytała o nic dostawałam tylko kontrargumenty.
Nie polecam mimo, że nie byłam z czymś bardzo ważnym, chodzi o podejście, bo czasy PRL’u mamy dawno za sobą.

Poczułem się jakbym przeszkadzał Pani doktor swoim przyjściem i tak jakby miała ważniejsze sprawy na głowie niż pacjent. Nie polecam.

Pani Lekarz (o ile tak ją można nazwać) była od wejścia nastawiona, żeby jak najszybciej odbić wizytę. Usiadłem i powiedziałem, że całą poprzednią noc wymiotowałem i przez dzień się czułem bardzo słaby. Nie przeprowadzono ze mną żaden wywiad poza moją wypowiedzią i następnie zamiast zbadać mój brzuch, to posłuchała pracę płuc i oskrzeli i sprawdziła gardło. Jestem pacjentem Luxmed od ponad dwóch lat, nigdy nie odwiedziłem placówkę bez potrzeby pomocy i do tej pory się nie spotkałem z tak okropnym podejściem lekarza. 0 profesjonalizmu! Jestem zawiedziony, że płacąc za prywatną opiekę nie otrzymałem żadnej rady ani pomocy. NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM!!!

Pani doktor znudzona i nie przyjemna. Z wielką laska przyjmuje pomimo że wizyta kosztuje 130 zł. Wstyd i zenada dla Polmedu. Odradzam. Lepiej już na NFZ.

Nie podlecem. Wizyta u Pani Doktor trwałam może 5 minut. Przyszłam a raczej doczołgałam się z ostrym zapaleniem pęcherza, męczącym mnie od około tygodnia. Pani najpierw wygłosiła mi krótkie formułki na temat tej dolegliwości rodem z Poradnika Domowego. Potem coś o zapaleniu pęcherza w okresie menopauzy – pewnie z uwagi na mój podeszły wiek 37 lat. Bardzo boleśnie mnie zbadała. Zapomniała powiedzieć, że zapisuje mi antybiotyk, który poleciła wziąć już tego samego dnia, po następnego dnia czym zrobić posiew moczu (chyba biedaczce z pośpiechu pomyliła się kolejność tych czynności). Do tego jakiś drogi suplement, na który oczywiście przepisała receptę. Do tego całe 2 dni zwolnienia lekarskiego. Wizyta ta, miała miejsce w prywatnym centrum medycznym. Całe szczęście, że istnieje jeszcze państwowa służba zdrowia, z której i tak ostatecznie skorzystałam, w następstwie pseudo leczenia Pani Doktor.