lek. med. Anna Piwowarczyk

Okulista, Okulista dziecięcy

Witam. Zwykle raczej nie biore udziału w internetowych rankingach, ale po przeczytaniu wypowiedzi pacjentki niezadowolonej z dr Piwowarczyk postanowilam się wypowiedziec. Jestem pacjentka pani dr od trzech lat, w ramach NFZ. Nigdy nie mialam najmniejszego powodu do narzekania. Pani dr jest świetnym lekarzem, fachowcem, bbardzo dbajacym o pacjenta. Nie wiem, cz,ego oczekiwala pani niezadowolona, może po prostu miała potrzebę wyladowania złego humoru. Cóż, to tylko świadczy o ludziach... Serdecznie polecam pania dr Piwowarczyk

R E W E L A C J A !!!!! Byłam u Pani Doktor z moim autystycznym czterolatkiem. jestem pod wrażeniem. Pani Doktor wykazała bardzo dużo cierpliwości, nie złościła się że moje dziecko nie rozumie, nie chce się zbadać!!!! ciepła, życzliwa, uśmiechnięta. wszystko mi wytłumaczyła i ...nie spoglądała na zegarek, a ja zadawałam milion pytań. Dziękuję Pani Doktor - mama Filipa.

Witam.Bylam u Pani doktor z moją córeczką.Ma ona 5 lat.Podejście do dzieci w gabinecie fantastyczne.Mimo kropli do oczu( które nie są przyjemne)moja córka wyszła uśmiechnięta z nagrodą!!a ja z pełną i satysfakcjonująca mnie analiza wyniku badania.Pani doktor bardzo dokładnie powiedziała mi co się dzieje.Moja córka juz w okularkach jest bardzo zadowolona.Gabinet super, polecam bardzo.Sama też się zbadałam

Leczę się u Pani Doktor od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona, stan moich oczu jest dobry (mimo poważnej choroby - jaskry). Bardzo polecam Doktor Piwowarczyk - świetny lekarz i przemiła osoba!

Bardzo serdecznie polecam, chodzę do pani Doktor z moją córeczką, jestem bardzo zadowolona z opieki. Pani doktor jest też wyjątkowo sympatyczną osobą, co jest ważne szczególnie przy leczeniu dzieci.

Zdecydowanie NAJLEPSZY okulista, jakiego znam, a leczyłem się u kilku. Dopiero Pani Doktor postawiła trafne rozpoznanie, jestem bardzo zadowolony z wyników leczenia!

Wysokie kwalifikacje i profesjonalizm. Po wizytach u innych specjalistów byłam zawiedziona. Dopiero Pani doktor postawiła właściwą diagnozę, co zaowocowało całkowitym wyleczeniem. Polecam

Świetna lekarka. jestem jej pacjentem od ok. 2 lat, bardzo polecam wszystkim!!! Przy tym miła i fajna babka :)

Potwierdzam wsześniejsze pozytywne opinie. Pani doktor ma dużą wiedzę,ma dobre podejście do pacjenta, potrafi w jasny sposób wytłumaczyć chorobę.

Doskonały specjalista, co potwierdzają moi liczni znajomi, leczący się od lat u Pani Doktor

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.