lekarz Anna Plewa

Lekarz rodzinny

Najlepsza Pani doktor z jaką miałam styczność. Polecam z całego serca. Konkretnie podchodzi do pacjenta. Zna się na rzeczy. Dokładnie bada. Zawsze miła uśmiechnięta i sympatyczna.

Pani doktor Plewa jest lekarzem z powołania wspaniała ciepła profesjonalna empatyczna.Najlepszy lekarz rodzinny jakiego w życiu spotkałam.

Kompetentny lekarz, nigdy nie lekceważy pacjenta, widzi człowieka nie tylko papiery. Miła, uprzejma, pomaga, nie straszy. Absolutnie godna zaufania

Pani doktor to dobry lekarz jeśli masz to szczęście i Cię przyjmie, bo zarejestrować się trzeba na kilka dni wcześniej więc trzeba przewidzieć swoją chorobę inaczej nie ma szans na przyjęcie, bo w rejestracji odeślą Cię z kwitkiem. Podsumowując, Pani doktor zapowiadała się świetnie ale ostatnio się nie wyrabia z przyjmowaniem pacjentów i to mi się nie podoba.

Moze kiedys byla mila uprzejma ale zmienila sie dla pacjentów nie przyjezdza do chorych jak kiedys moze dobra jest zna sie na tym jak kazdy z nas w swoim zawodzie ale zeby ocenia na 5 załosne

Pani doktor jest w pełni profesjonalna i uprzejma. Od kilku miesięcy jestem pod jej opieką i nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa. Do tego pani doktor przyjmuje w nowiutkiej przychodni z bardzo miłą obsługą. Pozdrawiam panią doktor.

Kiedy jestem chory pani doktor zawsze mnie bada w poprzedniej przychodni dostawałem recepte na antybiotyk bez badania gdy wszystko jest ok to dostaję receptę na moje leki nawet na dwa miesiące i nie muszę czekać w kolejce nigdy nie odmówiono mi przyjęcia choć przyszedłem dodatkowo i było dużo ludzi.

Bardzo miła przyjazna kulturalna i uprzejma pani doktor stanowczo polecam tego lekarza.

POPROSTU LEKARZ Z POWOŁANIA I JEDEN Z NAJLEPSZYCH LEKARZY W GOSTYNIU

POPROSTU LEKARZ Z POWOŁANIA I JEDEN Z NAJLEPSZYCH LEKARZY W GOSTYNIU

Pani doktor Ania jest zawsze pełna energi, nieważne czy jest to godzina 9 rano czy 18. Poświęca pacjentom naprawdę dużo czasu, dokładnie tłumaczy chorobę i sposoby jej leczenia. Bez problemu wypisuje skierowania do specjalistów czy na badania co jest naprawdę dużym plusem. Pani Ania jest zawsze miła i uśmiechnięta, ale teraz dostanie się do niej graniczy z cudem, mam nadzieje że to się zmieni.