Pani doktor to dobry lekarz jeśli masz to szczęście i Cię przyjmie, bo zarejestrować się trzeba na kilka dni wcześniej więc trzeba przewidzieć swoją chorobę inaczej nie ma szans na przyjęcie, bo w rejestracji odeślą Cię z kwitkiem. Podsumowując, Pani doktor zapowiadała się świetnie ale ostatnio się nie wyrabia z przyjmowaniem pacjentów i to mi się nie podoba.

Nie chcę psuć średniej tej ŁADNEJ DZIEWCZYNIE chociaż zasłużyła na 1 no niestety ta osoba potraktowała mnie jak debila niestety lekarz z powołania tak nie traktuje pacjentów a ta ŁADNA DZIEWCZYNA chyba pomyliła zawód mam nadzieje że się nauczy szacunku do starszych osób i się zmieni bo jeśli nie to kariery w tym zawodzie nie zrobi czytając opinie na jej temat widzę że PRAWIE wszyscy pacjenci ją uwielbiają ja do tego grona osób się nie zaliczam pozdrowienia dla tej ŁADNEJ DZIEWCZYNY haha*_*

pani Doktor pewnie tego nie przeczyta:(,byłem u niej przejazdem,wrażenie -jakbym był w innej, lepszej rzeczywistości, pogroziła mi nawet palcem i zauważyla też,ze starzeje się wolniej od mojej koleżanki, ale co do kontaktu ze mną , to wydawało mi się że znam Panią doktor od dawna, a Ona sprawiała wrażenie jakby o mnie wiedziała wszystko,poświęciła mi mnóstwo czasu,choc nie musiała ,wizyta czy magia?poczułem się lepiej i chcąc nie chcąc myslałem o tym długo wracając do siebie.

Moze kiedys byla mila uprzejma ale zmienila sie dla pacjentów nie przyjezdza do chorych jak kiedys moze dobra jest zna sie na tym jak kazdy z nas w swoim zawodzie ale zeby ocenia na 5 załosne

Pani doktor Ania jest zawsze pełna energi, nieważne czy jest to godzina 9 rano czy 18. Poświęca pacjentom naprawdę dużo czasu, dokładnie tłumaczy chorobę i sposoby jej leczenia. Bez problemu wypisuje skierowania do specjalistów czy na badania co jest naprawdę dużym plusem. Pani Ania jest zawsze miła i uśmiechnięta, ale teraz dostanie się do niej graniczy z cudem, mam nadzieje że to się zmieni.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Takich jak ona to naprawdę trzeba szukać ze świecą. Pani doktor jest wyrozumiała, kompetentna, przyjazna i uczciwa. Potrafi gruntownie zbadać pacjenta i postawić właściwą diagnozę, a gdy trzeba to nie waha się odesłać do specjalisty, co nie każdy lekarz to chętnie robi. Jest lekarzem z którym można porozmawiać nawet o swoich osobistych problemach i nigdy nie odmawia pomocy. Życzę każdemu lekarzowi aby miał w sobie tyle siły i dobrej woli oraz ciepłego serca jak ma pani Anna Plewa.

Doktor Plewa to naprawde lekarz z powołania jej podejście do pacjenta jest wysokiej klasy bardzo miła uśmiechnięta mimo to że jest się nieraz ostatnim pacjentem to nigdy nie mówi że jest już bardzo zmęczona tylko z uśmiechem na twarzy przyjmuje i potrafi postawić dobrą diagnozę jeśli nie jest pewna diagnozy to daje przekaz na badania nigdy nie stawia diagnozy w ciemno ja osobiście zapisując się na wizyty zawsze proszę o zapisanie do doktor Plewy wszystkim polecam tego lekarza

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza pani Plewa była pierwszą osobą do której zgłosiłam się z moim problemem i teraz wiem że to był bardzo dobry wybór pokierowała moim leczeniem tak że teraz zaczynam wychodzić na prostą w trakcie leczenia spotkałam jeszcze wiele innych lekarzy ale zdecydowanie to pani Plewa wzbudziła we mnie największe zaufanie

Bardzo mi się podoba podejście pani doktor do pacjenta. Jest cierpliwa, spokojnie wysłuchuje co pacjent ma do powiedzenia i potem wszystko dokładnie tłumaczy. Mam nadzieję że nadal będzie przyjmować w Gostyniu w Medicusie i z biegiem lat nabierze jeszcze większego doświadczenia. Jest bardzo młodziutka i jest na początku swojej kariery zawodowej.

Kiedy jestem chory pani doktor zawsze mnie bada w poprzedniej przychodni dostawałem recepte na antybiotyk bez badania gdy wszystko jest ok to dostaję receptę na moje leki nawet na dwa miesiące i nie muszę czekać w kolejce nigdy nie odmówiono mi przyjęcia choć przyszedłem dodatkowo i było dużo ludzi.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Gostyń"?

ul. Graniczna 6 EF

Alina Adamek