lekarz Anna Plewa

Lekarz rodzinny

Byłam z dzieckiem u wielu lekarzy ale pani doktor Plewa to jeden z lepszych lekarzy jest bardzo uważna cierpliwa wszystko szczegółowo wyjaśnia a metody leczenia są naprawde zadziwiająco skuteczne to naprawdę niespotykane jestem pani doktor ogromnie wdzięczna

Ania to super lekarz który wie o czym mówi i co robi. Jest osobą kompetentną i pełną chęci by pomóc pacjentowi. Ciepło które bije od Ani daje siłę do dalszego działania. Bardzo fajna młoda dziewczyna polecam wszystkim.

Wspaniała pani doktor znam ją kilka miesięcy ma ogromną wiedzę dokładnie wszystko tłumaczy cierpliwie odpowiada na pytania tacy lekarze jak pani doktor Plewa to dziś naprawde pojedyńcze osoby serdecznie polecam i pozdrawiam panią doktor

Najlepszy lekarz z jakim miałam styczność. Pani doktor jest bardzo kompetentna a poza tym wzbudziła zaufanie w mojej zwykle nieufnej córce. 100% trafna diagnoza i sposób leczenia. Polecam każdemu taka lekarka to skarb.

Naprawdę potwierdzam profesjonalizm i kompetencje pani dr. Anny Plewy. Z przyjemnością płacę ZUS mając taką doskonałą opiekę. Jestem schorowanym człowiekiem ale naszczęście trafiłem w odpowiednie ręce. Pozdrawiam panią dr. Plewę.

Jednym słowem mówiąc pani doktor jest świetna:) jest bardzo sympatyczna wzbudza zaufanie a przede wszystkim potrafi wszystko dokładnie i na spokojnie wytłumaczyć pacjentowi:) uwielbiam tą panią i tyle:)

Tydzień temu byłam pierwszy raz u tej pani doktor i musze przyznać że jestem bardzo zadowolona z tej wizyty ta pani naprawde jest bardzo sympatyczna uśmiechnięta i ogólnie fajna:)

Lekarka z powolania doswiadczona cierpliwa dokladna zanim zdiagnozuje chorobe czy zapisze lek najpierw dokladnie zbiera wywiad ma niesamowite podejscie do dzieci ze swieca szukac takiego lekarza polecam wszystkim

Muszę przyznać że po raz pierwszy trafiłam na tak sympatycznego lekarza. Wizyta była bardzo przyjazna. Pani doktor za wszelką cenę stara się pomagać pacjentom. Jestem jej naprawdę bardzo wdzięczna i gorąco ją polecam. Dzięki pani doktor uwierzyłam że są w tym kraju jeszcze lekarze którzy robią to co lubią.

Z panią doktor Anną Plewą miałam styczność tydzień temu i niemogę powiedzieć nic negatywnego. Jest osobą uprzejmą i kompetentną w stosunku do pacjenta. Polecam i pozdrawiam.