lekarz Anna Pliszka

Endokrynolog

Pani doktor Pliszka to złoty człowiek. Jest bardzo dobrym lekarzem, do którego kiedyś chodziła moja mama, teraz ja korzystam z jej wiedzy i zawsze dobrej diagnozy. Pani doktor jest zawsze uśmiechnięta, ma dla pacjentów dużo czasu i cierpliwości. Zawsze wypisuje skierowania na potrzebne badania, bez żadnego problemu. Dzięki niej mimo problemów z tarczycą czuję się naprawdę dobrze i mogę normalnie funkcjonować.

Dr Pliszka nie zainteresowała się moim samopoczuciem, zlekceważyła wszystkie objawy niedoczynności,zakwestionowała moją chorobę Hashimoto, którą wykrył inny endokrynolog-podejście do pacjenta lekceważące-czy dlatego, że byłam pacjentką nie prywatną tylko "z ubezpieczenia" ?????????? Stanowczo nie polecam

Z Panią doktor pierwszy raz miałam kontakt w latach 90 w publicznej przychodni nauczycielskiej. Postać przyjazna, żywo reagująca na stan zdrowia i samopoczucie pacjenta, a przy chorobach tarczy napady, ich nasilenie, różności to codzienność. Weszłam i wiedziałam, to dobry człowiek i wie co robi. Spokój, wewnętrzne uporządkowanie i szacunek dla własnej osoby i pacjenta. Tak to było szokujące-oczywiście pozytywnie.Za każdym razem anielski spokój, odpowiednia ilość słów i treści. Nie wymagała dużej ilości badan dodatkowych. Rozmowa a nie ramowy, krótki wywiad - nie odczułam, że to już służyło diagnozie. Bardzo dziękuję ...

Bardzo dziękuję Pani Annie Pliszka za opiekę i polecam wszystkim - mądry, z ogromnym doświadczeniem, nie powolny lecz rozważny, miły lekarz - po prostu ideał. Małgorzata Kaczmarek

Starsza pani z dużym doświadczeniem. Trafne opinie, celne uwagi. Polecam każdemu.

to lekarz chorób tarczycy, wyleczyła mnie z poważnej nadczynności stosując jedynie farmakologię-cierpliwie dawkowała leki,nie zraziły jej pierwsze niepowodzenia-ani razu nie wspomniała o zabiegu czy leczeniu radiojodem,a inni (Pani Pliszka to mój 5 lekarz) od razu kierowali mnie na operację. Urodziłam 2 zdrowych synów, z zajściem w ciąże nie było problemów. Profesjonalna, z dużą wiedzą, bez badań krwi, po zbadaniu stetoskopem umie określić co się z tarczycą dzieje, czy są postępy w leczeniu. Może troszkę zbyt powolna, ale dla chorych na nadczynność tarczycy działa to uspokajająco!